- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Šaltuoju sezonu užsienio turistai Lietuvoje nelaukiami

Autorius: veidas.lt | 2011 03 07 @ 12:20 | Lietuva | No Comments

Šaltuoju sezonu turistai pažintimi ir su Lietuva, ir su Vilniumi turi rūpintis patys – arba už porą šimtinių gali užsisakyti individualias ekskursijas, arba turi laukti vasaros, nuo kada imamos rengti reguliarios ekskursijos.

Šalies miestų turizmo informacijos centrų specialistai tvirtina, kad nesusirenka turistų tiek, kad apsimokėtų rengti kasdienes reguliarias ekskursijas, pirmadienį rašo dienraštis “Lietuvos rytas”.

Tačiau ir renginių, kurie supažindintų su Lietuva, vargiai aptiksi.

Šaltuoju metu – turizmo informacijos centre atvykėliams į rankas įduodami lankstukai su dešimčia maršrutų arba pasiūloma ekskursija už 200 litų.

Greičiausiai tokia suma vargu ar sudomintų net ir Europos Sąjungos senbuvių gyventojus, kurių atostogų biudžetas didesnis nei dažno mūsiškio.

“Mes visada siūlome britams žiemos pramogų Lietuvoje, tačiau tai nėra paprasta, nes nėra pasiūlos”, – apgailestavo Lietuvos turizmo biuro Londone vadovė Augusta Jaudegytė.

Lietuvos turizmo biuro Londone britams siūlė trumpas, keliadienes išvykas į mūsų šalį.

“Didžiausia problema buvo surasti tuos, kurie pasiūlytų turizmo paslaugų. Norėjome reklamuoti Kalitos kalną, bet jie neturėjo informacijos tinklalapyje anglų kalba, Sartų lenktynes – visai neradome tinklalapio. Nesinori šiaip pasakoti, kokia Lietuva graži žiemą”, – kalbėjo A.Jaudegytė.

Anot jos, informacijos apie žiemos renginius, muges, kitokias pramogas reikia turėti jau rugpjūtį. Būtent tada Lietuvos turizmo biuro Londone sulaukia daugiausia klausimų.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/saltuoju-sezonu-uzsienio-turistai-lietuvoje-nelaukiami

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.