- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Rugsėjo mėnesį – ypatingas dėmesys saugumui keliuose

Autorius: veidas.lt | 2014 09 06 @ 09:53 | Teisėsauga | No Comments

Rugsėjo mėnesis Lietuvos policijos pareigūnams – padidėjusio rūpesčio dėl saugaus eismo laikotarpis. Po vasaros atostogų į mokyklas sugrįžta moksleiviai, o didmiesčius užplūsta iš visos Lietuvos atvykstantys studentai, todėl gatvės tampa judrios, o pavojai juose – didesni.

Rugsėjo 6-ąją prie sostinės Baltojo tilto Vilniaus policijos pareigūnai pamokas apie saugų eismą teiks ne vien vaikams, bet ir visai šeimai. Renginyje „Eismo kiškiai“, kurį ves Vilniaus miesto šeštojo policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai, vaikai savo žinias galės pasitikrinti saugaus eismo viktorinoje, o jų tėvai –  prisiminti kelių eismo taisykles ir skatinti savo atžalas jų laikytis, atsakingai elgtis kelyje. Vaikai taip pat bus supažindinami su kelio ženklais, jiems bus siūloma nupiešti savo kasdienį kelią į mokyklą, parodoma, kaip pasirinkti saugiausią maršrutą. Renginyje taip pat bus dovanojami svarbūs saugaus eismo aksesuarai – atšvaitai.

Šis renginys – tik dalis rugpjūčio pabaigoje ir visą rugsėjį vykdomų saugiam eismui skirtų priemonių ir prevencinių renginių, kuriuose dalyvaus šalies policijos pareigūnai.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/rugsejo-menesi-%e2%80%93-ypatingas-demesys-saugumui-keliuose

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.