- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Rugsėjis – išbandymas priekinėms durims

Autorius: veidas.lt | 2010 09 01 @ 13:20 | Lietuva | 1 Comment

Per vasarą Vilniuje sklandžiai įsibėgėjusi nauja viešojo transporto tvarka, kai į troleibusus ir autobusus įlipama tik pro priekines duris, tikrąjį išbandymą patirs rugsėjį, kai į miestą sugrįš moksleiviai ir studentai.

Savivaldybės įmonės “Susisiekimo paslaugos” direktorius Gintas Bliuvas džiaugiasi, kad nuo liepos 15 d. įsigaliojusi naujovė nesukėlė nepatogumų keleiviams, pavyko išvengti spūsčių, keleiviai įgudo įlipdami greitai pasižymėti vienkartinius bilietėlius ar parodyti savo elektroninį bilietą. “Viešajame transporte sumažėjo asocialių ir agresyvių keleivių, transportas po darbo dienos į parkus grįžta švaresnis, juo tapo saugiau ir patogiau naudotis”, – tvirtina jis. Pagerėjo ir finansinė pusė: per liepą vienkartinių bilietėlių pardavimas išaugo 10 proc.

G.Bliuvas viliasi, kad į miestą sugrįžęs jaunimas viešojo transporto neužkimš – nuo rugsėjo 1 d. vėl grįžtama prie tankesnio eismo grafiko, o naująją tvarką sostinės gyventojai jau yra perpratę.

Naujovę atidžiai stebi ir kauniečiai. Pasak bendrovės “Kauno autobusai” transporto eksploatacijos direktoriaus Rimo Stankaičio, ją laikinojoje sostinėje ketinama įdiegti kitais metais. “Kol kas stebime, kaip sekasi Vilniui – norime pasimokyti iš svetimų klaidų”, – juokauja vadovas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/rugsejis-%e2%80%93-isbandymas-priekinems-durims

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.