2011 Rugsėjo 11

Roko grupės „30 Seconds To Mars“ gerbėjai mistiniu simboliu papuošė Auksinio berniuko aikštę

veidas.lt


Lapkričio pradžioje į Lietuvą atvyksiančios roko grupės „30 Seconds to Mars“ gerbėjų kulto „Lithuanian Echelon“ nariai iš Šiaulių miesto simbolį – Auksinio berniuko aikštę – papuošė mistiniu grupės simboliu, vadinamąją, triada.

Savaitgalį sukurta milžiniška balta kreida išpiešta triada traukė visų praeivių dėmesį. Jai sukurti, pasak vienos iš piešėjų Giedrės Veličkaitės, prireikė beveik 2-iejų valandų.

„Uoliai darbavomės 10 žmonių, kurie yra vieni aktyviausių Echelon narių Šiauliuose. Kažkaip ir pati idėja gimė gana natūraliai. Grupės video klipe „Hurricane“ yra epizodas, kuriame ant grindinio yra piešiama kreidelėmis. Tai ir mes pagalvojome, kad galėtume tai pakartoti“, – sako G. Veličkaitė bei džiaugiasi puikiai pavykusiu ir visų lūkesčius viršijusiu piešiniu.

Grupės gerbėja prisipažino, jog jau yra planų ateičiai. „Artimiausiu metu planuojame surengti kokią nors muzikinę akciją, kurios metu bandytume pasiekti, kad kuo daugiau žmonių susipažintų su jų kūryba“ – atviravo G. Veličkaitė.

Šlovės spinduliuose besimaudantys MTV kartos dievaičiai „30 Seconds to Mars“ savitą gerbėjų kultą, vadinamą „Echelon“ arba „The Mars army“, laiko tikrąją dovana bei vertybe, todėl nuolat aktyviai su jais komunikuoja, įtraukia į grupės veiklą. Pavyzdžiui, naujausiame jų albume „This is war“ esančioje dainoje „Closer to the edge“ skamba ne tik užburiantis Jared‘o Leto vokalas, bet ir drauge su juo dainuojančios šimtatūkstantinės fanų minios balsas.

„Man iš tikro nėra svarbu, kad mane prisimintų, tačiau, jei jau yra toks klausimas, norėčiau, kad mus, kaip grupę, prisimintų dėl bendruomenės, kurią mes suvienijome visame pasaulyje, dėl mūsų gerbėjų, bei to ypatingo ryšio, kuris mus su jais sieja“, – atsakydamas į vieno iš gerbėjų užduotą klausimą (dėl ko tu norėtum, kad jus, kaip grupę, prisimintų po to, kai jūsų nebebus?) teigė „30 Seconds to Mars“ lyderis Jared‘as Leto.

„Lithuanian Echelon“ aktyviai veikia ir įvairias grupės viešinimo ir vardo žinomumo didinimo akcijas rengia jau 5-erius metus. Kultu vadinamas gerbėjų būrys turi daug aktyvių narių didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Visgi, aktyviausi šiauliečiai, kauniečiai, vilniečiai ir alytiškiai.

Vasaros pradžioje vaikinų trijulė su seksualiuoju Holivudo aktoriumi Jared‘u Leto priešakyje surengė savo pirmąjį koncertą Estijoje, kur „30 Seconds to Mars“ audringomis ovacijos pasitiko per 12 tūkst. gerbėjų minia, jų tarpe buvo nemažai gerbėjų ir iš Lietuvos. O jau šį rudenį, lapkričio 3 d., Lietuvos publika turės unikalią galimybę šią grupę išvysti ir savo šalyje, Vilniaus „Siemens“ arenoje.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...