- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Rinktis profesiją padės karjeros konsultantai

Autorius: veidas.lt | 2010 05 13 @ 10:20 | Lietuva | 2 Comments

Iki 2013 metų Lietuvoje bus parengta beveik 2000 karjeros konsultantų, kurie padės vyresniųjų klasių mokiniams suvokti savo gebėjimus, išsirinkti tinkamą profesiją ir vėliau sėkmingai konkuruoti darbo rinkoje.

Tam pradėtas vykdyti projektas „Ugdymo karjerai paslaugų ir stebėsenos modelių sukūrimas ir plėtra bendrajame lavinime ir profesiniame mokyme“. Jame dalyvaus švietimo pagalbos specialistai – mokytojai, mokyklų psichologai, socialiniai pedagogai, dirbantys arba tik pradėsiantys dirbti 700 bendrojo lavinimo mokyklų profesinio informavimo taškuose, kurie taps karjeros ugdymo centrais. Nauji karjeros centrai taip pat bus kuriami ir profesinio mokymo įstaigose bei savivaldybėse.

Konsultantai teiks informaciją apie karjeros galimybes Lietuvoje ir užsienyje, patars, kaip pasirinkti profesiją, mokys pažinti save, padės siekti užsibrėžto tikslo, o neapsisprendusiems – surasti savo karjeros kelią. Teikiamomis konsultacijomis galės pasinaudoti daugiau nei 88 tūkst. Lietuvos mokinių.

Projektui įgyvendinti skirta daugiau nei 55 mln. litų, iš kurių beveik 47 mln. litų – iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/rinktis-profesija-pades-karjeros-konsultantai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.