- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Projekte „Bardai tarp žvaigždžių“ – Andrius Kaniava

Autorius: veidas.lt | 2012 10 02 @ 13:04 | Muzika | No Comments


Šį sezoną toliau tęsiamas koncertų ciklas „Bardai tarp žvaigždžių“ startuoja spalio 5 dieną, 19 valandą. Pirmasis į Vilniaus universiteto planetariumą atvykstą žinomas bardas, aktorius Andrius Kaniava.  Autoriniame koncerte išgirsite ne tik lyriškų, šiltų, pianino ar gitaros skambesio lydimų autorinių dainų, bet ir ironiškos, šmaikščios, pašėlusios kūrybos, kuri į švelnią dainuojamosios poezijos nuotaikų gamą kartais įpina gerokai aštresnių roko prieskonių…
Projektas „Bardai tarp žvaigždžių“ turi nepaprastą aurą, kur susirinkę žiūrovai pakėlę akis į dangų stebi dangaus pasaulį, o kai šioje aplinkoje skamba dainuojamoji poezija… norint tai pajusti – reikia pamatyti. Šį sezoną klausysimės ir Vytauto v.Landsbergio kūrybos dainų, kuriam pritars kompozitorius Raimondas Rašpoliauskas, Kalėdiniu laikotarpiu nepaprastą programą ruošia Saulius ir Jokūbas Bareikiai. Na, o ciklą pradės Andrius Kaniava – žinomas ne vien kaip „Keistuolių” teatro aktorius, režisierius.  Jo sukurtos ir atliekamos dainos jau daugiau nei dešimt metų žavi įvairių kartų klausytojus. Nors atlikėjas ir neapsiriboja bardo titulu, tačiau šio žanro koncertų organizatoriai neišsivaizduoja savo veiklos be jo dalyvavimo. A.Kaniavos ekspresyvumas, gebėjimas išjudinti net ir labiausiai į melancholiją nugrimzdusį klausytoją tarsi atbudina, pakelia aktyviai veiklai.
Koncerto programoje skambės naujos ir senos, labiau ir mažiau žinomos A. Kaniavos dainos, kurių daugelis yra ne viename atlikėjo autoriniame albume. Kartu su juo koncerte žada dalyvauti dažnas jo koncertų bendražygis – kompozitorius, „Keistuolių” teatro muzikinės dalies vedėjas Sigitas Mickis.
Taigi jei pirmąjį sezoną neradote savo žvaigždės, nesiliaukite jos ieškoje artimiausiuose koncertuose Vilniaus universiteto planetariume ir jinai tikrai sužibs!

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/projekte-%e2%80%9ebardai-tarp-zvaigzdziu%e2%80%9c-%e2%80%93-andrius-kaniava

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.