- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Prognozuojamas meilės uraganas

Autorius: veidas.lt | 2012 02 09 @ 13:00 | Teatras | No Comments

Meilė! Ji svaigina, drasko, kankina ir… priverčia dainuoti. Apie meilę dainuojama visose pasaulio operetėse. Ir kiekvienas personažas jose atskleidžia kurią nors meilės pusę.

Turbūt jau vien todėl nepabosta klausytis besiliejančių iš širdies dainų apie meilę, turbūt jau vien todėl mes mylime ir pačią operetę.

 

„Operetė – mano meilė!“ – ypatingas koncertas, kurį parengė Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro atlikėjai. Jau nuo pat pradžių lengvą meilės vėją sukelia besisvečiuojanti linksmųjų jūreivių kompanija ir kupletai „Dili-dili“ iš I. Dunajevskio operetės „Laisvasis vėjas“. Vėliau jį dar labiau sustiprina liepsningos arijos, duetai, ansambliai, chorai iš garsiausių pasaulio klasikinių operečių: J. Štrauso „Vienos kraujo“, „Čigonų barono“, F. Leharo „Linksmosios našlės“, I. Kalmano „Cirko princesės“, „Čardašo karalienės“, „Grafaitės Maricos“, „Monmartro žibuoklės“, P. Abrahamo „Baliaus Savojoje“.

 

Tie, kurie domisi garsenybėmis ir meilės istorijomis, nepraleidžia nei vieno pranešimo apie naujausius faktus iš jų asmeninio gyvenimo, galės iki soties pasidžiaugti lakios kompozitorių vaizduotės sukurtų personažų – Barinkajaus, Silvos ir Edvino, Tasilo, Bonio ir Stasi, grafienės Gabrielės Cedlau ir grafo Baldvino Cedlau, Pepės ir Jozefo, Deizės ir Mustafos Bėjaus, Karambolinos – meilės paslaptimis.

 

Nuotaikingoje programoje viešas muzikines meilės paslaptis atskleidžia teatro solistai dainininkai V. Balsytė, J. Butkytė, D. Kužmarskytė, Š. Urickaja, Š. Juškevičius, K. Nevulis, T. Pavilionis, V. Pupšys, M. Rojus, V. Tarasovas. Jiems talkina 39 teatro choro dainininkai, 14 baleto šokėjų, 50 orkestro muzikantų, koncerto dirigentas Vladimiras Konstantinovas.

 

Trumpiau tariant, Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre vasario 14-ąją, per Valentino dieną, siautės meilės uraganas. Garantuojame, kad prognozė nesikeis. Jeigu jūsų negąsdina tokie gamtiniai reiškiniai, maloniai kviečiame apsilankyti!

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/prognozuojamas-meiles-uraganas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.