- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Prezidentė – pirmoji elektroninio surašymo dalyvė

Autorius: veidas.lt | 2011 03 01 @ 10:40 | Lietuva | No Comments

Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo šiandien prasidėjusiame visuotiniame gyventojų surašyme ir tapo pirmąja elektroninio surašymo dalyve.

Šalies vadovė ragina visus šalies gyventojus, kurie turi prieigą prie interneto, pasinaudoti elektroninio surašymo galimybe.

“Pirmąkart šalies istorijoje visuotinis gyventojų surašymas vyksta ir internetu. Nereikia laukti, kol kas nors ateis surinkti duomenų apie tave, viską gali pateikti pats. Užtrukau 10 minučių. Tai labai patogu, paprasta ir greita”, – teigia Prezidentė.

Pasak Prezidentės, kiekvienas šalies gyventojas turėtų būti suinteresuotas dalyvauti surašyme ir pateikti kaip galima tikslesnę informaciją apie save, nes pagal ją bus sprendžiama, kam ir kuo valstybė gali padėti.

“Per dešimt metų Lietuva labai pasikeitė. Šiandien tiksliai nežinome net tikslaus šalies gyventojų skaičiaus. Gyventojų surašymas padės sužinoti tikrąją kiekvieno šalies gyventojo padėtį, pragyvenimo šaltinius, atskleis nedarbo ir emigracijos mastus, demografinę padėtį, gyventojų išsilavinimo lygį, padės įvertinti būsto kokybę ir gyvenimo sąlygas, nuspręsti, kam ir kokios pagalbos reikia. Žinodami tikslią padėtį, galėsime priimti teisingesnius ir efektyvesnius sprendimus”, – pabrėžia Prezidentė.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/prezidente-%e2%80%93-pirmoji-elektroninio-surasymo-dalyve

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.