- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Premjero ir Prezidentės susitikimas: 5 žiniasklaidos interpretacijos

Autorius: veidas.lt | 2016 02 10 @ 09:49 | Politika | No Comments

LRP nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį susitiko su iš atostogų neseniai grįžusiu premjeru Algirdu Butkevičiumi. Pasak Lietuvos naujienų portąlų, pokalbis buvo “rimtas” ir nelabai malonus Vyriausybės vadovui. Taigi pateikiame žiniasklaidos interpretacijas:

1. delfi.lt pranešė, kad Prezidentė “gėlė Vyriausybei”


 

2. Pasak 15min.lt, Prezidentė užsipuolė asmeniškai premjerą ir neva teigė, kad šis “neadekvačiai vertina situaciją ir neigia problemas”:


 

3. lrytas.lt taip pat pažymi, kad Prezidentė asmeniškai puolė premjerą ir net skandalingai pareiškė, kad šis esą “turėtų prisiimti atsakomybę”, o tai jau užuomina į atsistatydinimą:

 

 

4. alfa.lt, pasinaudodama naujienų agentūros “Elta” pranešimu, iššifravo, kad ne premjeras, o ministrai turėtų prisiimti atsakomybę. Beje alfa.lt atkreipė dėmesį, kad premjeras nebuvo pakviestas į po susitikimo surengtą susitikimą su žurnalistais:

 

 

5. Nuosaikiausiai apie Vyriausybės vadovo ir Prezidentės susitikimą atsiliepė vz.lt. Pasak portalo, Prezidentė tik pastebėjo, kad “Vyriausybė tampa pažeidžiama”. Tiesa, straipsnio įžangoje taip pat minima, kad už tokią situaciją “premjeras turėtų prisiimti politinę atsakomybę”:

 


Na, o ką išties pasakė Prezidentė arba tiksliau, ką norėjo pasakyti, rasite čia

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/premjero-ir-prezidentes-susitikimas-5-ziniasklaidos-interpretacijos

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.