- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Pietūs restorane – kreditan

Autorius: veidas.lt | 2010 09 02 @ 12:00 | Verslas | 1 Comment

Restoranų klientai, kuriems pritrūksta pinigų atsiskaityti, jau gali gauti greitąjį kreditą netgi nepakilę nuo stalo. Ir dėl to nebūtina lįsti į internetą, skambinti telefonu ar siųsti trumpąją žinutę. Užtenka užpildyti specialų blanką ir su asmenybę patvirtinančiu dokumentu įteikti padavėjui. Netrukus naujasis klientas sulauks kredito bendrovės konsultanto skambučio. Jis patikslins paraiškos teikėjo duomenis, ir, jei klientas atitinka nustatytus mokumo vertinimo kriterijus, pinigai nedelsiant bus pervesti į jo banko sąskaitą.

“Naujas greitosios paskolos suteikimo būdas yra saugesnis ir bendrovei, ir klientui, nes restorano darbuotojas patikrina asmens dokumentą, o bendrovės konsultantai – nurodytą informaciją, todėl tikimybė, kad paskolą paims kitas asmuo, sumažėja”, – sako bendrovės, pasiūliusios naują paslaugą, “SMScredit.lt” generalinis direktorius Gediminas Velička.

Nauja paslauga galima pasinaudoti 39-uose “Katpėdėlės”, “Charlie Pizza”, “Carskoje Selo”, “Mambo” ir “Bravarija” restoranuose, esančiuose dešimtyje šalies miestų.

Nors restorane galima pasiskolinti nuo 5 iki 1 tūkst. Lt, 80 proc. klientų skolinasi po 500 Lt. Skolinantis pirmąkart mėnesiui, palūkanos neskaičiuojamos.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/pietus-restorane-%e2%80%93-kreditan

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.