- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Patikimumo lyderis – „Toyota“

Autorius: veidas.lt | 2012 02 11 @ 09:00 | Automobiliai | No Comments


Automobiliai „Toyota“ pasirodė esą atspariausi laiko išbandymams. Iš kasmet Vokietijos centro TUV (techninės apžiūros stočių) rengiamos ataskaitos matyti, kad vienas patikimiausių naudotų automobilių yra „Toyota Prius“.

Šis modelis pirmauja tarp mažiausiai gendančių 2–3 metų automobilių, nes rimtų trūkumų randama mažiau nei 2 proc. į patikrą atvykusių šių automobilių. 4–5 metų senumo automobilių kategorijoje „Toyota Prius“ nusileidžia tik „Volkswagen Phaeton“ modeliui, bet ir čia rimtų gedimų nustatoma vos 3,3 proc. šių transporto priemonių.
Įdomu tai, kad „Toyota“ modelių tarp mažiausiai gendančių yra daugiausiai tiek 2–3, tiek 4–5 metų, tiek senesnių automobilių dešimtukuose. Pavyzdžiui, palyginti nesenų automobilių grupėje rimtais gedimais pasižymi apie 3 proc. „Toyota“ modelių „Auris“ bei „Corolla Verso“. 4–5 metų senumo kategorijoje rimtais „susirgimais“ skundžiasi tik apie 5–6 proc. jau minėtų „Corolla Verso“ bei „Toyota Avensis“, o „Toyota“ automobilį RAV4 galima laikyti tikra pažiba aštuonerių ir daugiau metų senumo automobilių kategorijoje, kurioje jis nusileidžia tik prabangiajam „Porsche 911“.
Beje, bent po vieną „Porsche“ modelį patenka į visų amžiaus grupių mažiausiai gendančių automobilių dešimtukus, tas pat pasakytina ir apie „Mazda“ automobilius.
Gana patikimi ir vokiški automobiliai, ypač „Volkswagen“ markės: „VW Golf“ ir „VW Golf Plus“ atsiduria patikimiausių dešimtuke ir tarp 2–3, ir tarp 4–5, ir tarp 6–7, ir tarp 8–9 metų senumo automobilių.
O štai mažiausiai laiko išbandymams atsparūs prancūziški, itališki ir korėjietiški automobiliai.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/patikimumo-lyderis-%e2%80%93-%e2%80%9etoyota%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.