- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Pasigaminkite žaislų patys

Autorius: veidas.lt | 2010 03 24 @ 13:30 | Tėvai ir vaikai | No Comments

Jei jums pasivaikščiojimo metu kelią rodo kaštonai ar kankorėžiai, nepatingėkite keletą įsidėti į krepšį. Sakysite – vaikutis daryti darbelius dar per mažas. Bet barškinti įdėjus juos (kaip, beje, ir kitus smulkius daiktus iš virtuvės spintelės, pvz., makaronus) į plastikinį indą nuo limonado ar majonezo – tikrai ne.

Tik svarbu, kad indas lengvai neatsisuktų, antraip visas jame esantis turtas keliaus į burnytę, o tada lauk bėdos. Bus ne mažiau smagu ir puikiai pasimankštins pirštukai, tuos smulkius daiktelius dėliojant iš vieno indo į kitą.

O gal namie turite medžiagos skiaučių ar nenaudojamų siūlų – nedaug tereikia kvalifikacijos pasisiūti, tarkime, mašinų kelią. Apgobkite medžiagos skiaute (puikiai tinka ir merliukas) plastikinio butelio kamštuką ar morkytės gabaliuką ir užsukite plaukų guma. Galite dar išsiuvinėti akytes ir burnytę – bus pati tikriausia lėlė. O gal atokiau lentynoje guli išaugtos brolio ar sesės kumštinės pirštinaitės? Prikiškite jas medžiagos – ir štai jums kamuoliukas. Žaislams, tvirtinamiems virš lovytės ar vežimėlio, prireiks gumos, valo ar tvirtesnės juostelės Ant jų verkite dideles sagas, žiedus, apyrankes, medžiagos skiauteles, pririškite ne iki galo pripūstų balionų – juos ypač smagu daužyti ar spardyti.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/pasigaminkite-zaislu-patys

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.