- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Oro kondicionieriai – jau ne prabangos prekė

Autorius: veidas.lt | 2011 07 27 @ 17:25 | Lietuva | 3 Comments

BFL

Įpusėjus vasarai, oro kondicionieriai vis dar šluojami nuo prekių lentynų. Birželį “Senukų” parduotuvėse per savaitę buvo parduota 180 mobilių oro kondicionierių. Nors orai permainingi, liepos mėnesį kondicionieriai vis dar yra viena paklausiausių prekių.

UAB “Senukų prekybos centras” atstovai tvirtina, jog šiemet, skirtingai nei pernai, mobilių oro kondicionierių turėtų užtekti visiems norintiems.

“Pernai ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje masiškai trūko oro kondicionierių. Net nespėjus įpusėti vasarai, šios prekės jau nebuvo ir didžiųjų Europos gamintojų sandėliuose”, – sakė Santechnikos prekių grupės verslo vystymo vadybininkas Arūnas Jodonis.

Šiemet “Senukų” prekybos tinklas jau 3 kartus papildomai vežė šią paklausią prekę bei pirmą kartą pateikė stacionarius pakabinamus kondicionierius, skirtus biuro patalpoms.

“Kai mobilus vidutinio galingumo kondicionierius nekainuoja nė tūkstančio litų, jis tampa ne prabangos preke, o būtinybe, ypač gyvenant tvankiame daugiabutyje”, – įsitikinęs A. Jodonis.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/oro-kondicionieriai-%e2%80%93-jau-ne-prabangos-preke

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.