- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujausias savaitraščio „Veidas“ numeris

Autorius: veidas.lt | 2016 01 21 @ 10:40 | Aktualijos | No Comments

"Veido" viršelis

3-iame šiemet savaitraščio „Veidas“ numeryje žurnalistė Aušra Lėka apžvelgia lietuviškų TV kanalų transliuojamą rusišką produkciją.  Jai propaguoti Lietuvos televizijos darbo dienomis skiria per 26 valandas, kai kurios – apie pusę savo eterio laiko.

Savaitės interviu su – JAV žmogaus teisių ekspertu, McCaino instituto direktoriumi Davidu J.Krameriu— „Davidas Krameris: „Rusijos propagandos kanalus reikia uždaryti“.

3-iame „Veido“ numeryje tai pat ieškokite Dovaido Pabiržio rašinio „Emigracijos stigma rūke“. Palyginti su 2014-aisiais, pernai emigrantų pagausėjo 9,9 tūkstančio, o iš viso Lietuva pernai neteko maždaug Jonavos miesto ir metus baigė turėdama 32,7 tūkst. mažiau gyventojų nei metų pradžioje.

Ekonomikos prognozes apžvelgia Arūnas Brazauskas straipsnyje „Ketvirtoji pramonės revoliucija ir trečioji krizės banga“. Sausio 20-ąją, kaip įprasta, Šveicarijos kalnų kurorte Davose prasidėjo Pasaulio ekonomikos forumas. Jo tema – naujoji pramonės revoliucija. 2016-ųjų pradžia pasaulio biržose – nykiausia per pastarąjį dešimtmetį.

Naujausiame numeryje taip pat pristatomas Lenkijos miestas Vroclavas, šiais metais tapęs Europos kultūros sostine —  „Besijuokianti Europos kultūros sostinė: keturios Vroclavo istorijos“ ir daug kitų įdomių bei aktualių straipsnių.

Savaitraščio “Veidas” naujasis numeris pasirodys prekybos vietose penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-03-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujausias-savaitrascio-%e2%80%9eveidas%e2%80%9c-numeris

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.