- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujasis „Apple iPad 3“ – jau kovo pradžioje?

Autorius: veidas.lt | 2012 02 23 @ 09:00 | IT naujienos | No Comments


Kovo 7 d. laukiama specialaus bendrovės „Apple“ renginio, kuriame bus pristatytas naujausias planšetinis kompiuteris „iPad 3“.

Tiesa, kol kas pati bendrovė šios informacijos nepatvirtino, tačiau pranešimus apie naująjį įrenginį ir jo pristatymo datą skelbia solidžios žiniasklaidos priemonės „Bloomberg“ bei „Wall Street Journal“ – kontroliuojamo informacijos nutekinimo taktika „Apple“ būdinga.
Rinkos analitikai spėja, kad naujasis „iPad 3“ turės daug raiškesnį „Retina“ tipo ekraną, kuris šiandien montuojamas „iPhone 4“ ir 4S išmaniuosiuose telefonuose. Vaizdas jame prilygsta spausdintam tekstui. Taip pat prognozuojama, kad planšetiniame kompiuteryje įsitaisys keturių branduolių A6 procesorius bei kokybiškesnės kameros. Kadangi šie atnaujinimai eikvos daugiau energijose, tikimasi, kad „iPad 3“ bus šiek tiek storesnis – dėl talpesnės baterijos. Taip pat WSJ šaltiniai teigia, kad „iPad 3“ turės ypač spartaus bevielio interneto ryšio 4G imtuvą. Tiesa, tai mažai tikėtina, mat šis ryšys vis dar nėra plačiai naudojamas, be to, toks imtuvas stipriai nusunkia bateriją, o „Apple“ savo mobiliuosiuose įrenginiuose visada stengiasi užtikrinti ilgą baterijos veikimą.
Nuo pirmojo „iPad“ starto 2010-aisiais „Apple“ iš viso pardavė jau apie 55 mln. planšetinių kompiuterių, o šis jos gaminamas įrenginys yra tapęs planšetinių kompiuterių etalonu, kurį nesėkmingai bando kopijuoti konkurentai.
Šiandien „Apple“ rinkos vertė svyruoja apie 470 mlrd. dolerių, o 2011 m. bendrovė pardavė apie 156 mln. mobiliųjų įrenginių, tarp jų 93 mln. išmaniųjų telefonų.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujasis-%e2%80%9eapple-ipad-3%e2%80%9c-%e2%80%93-jau-kovo-pradzioje

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.