- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

Autorius: veidas.lt | 2016 05 12 @ 10:52 | Aktualijos | No Comments

Naujame savaitraščio „Veidas“ numeryje – speciali tema „Kryptys“.

Specialiai „Krypčių“ temai skirti rašiniai: Dovaido Pabiržio parengtas interviu — „D.Žeruolis: „Reikės įprasti daugiau mokėti patiems, o ne vien gauti iš Europos“, Arūno Milašiaus tekstai — „Nutrūkus ES paramai teks išmokti gyventi kitaip“ ir „Didžiosios Britanijos pasitraukimas Lietuvoje didintų bankų paslaugų kainas“, Renatos Baltrušaitytės interviu su Arvydu Vaitkumi ir straipsnis apie ES ir Lietuvos transportininkus — „A.Vaitkus: „Lietuvos ekonomika kyla ne taip sparčiai, kaip auga Klaipėdos uostas“, „Europos Komisija šokdina Lietuvos transportininkus“.

Taip pat skaitykite apie studijų Lietuvoje tarptautiškumą Gabijos Sabaliauskaitės parengtas interviu — „D.Šutinytė: „Tarptautiškumą kurti nuo nulio Lietuva pradėjo praėjusiame tūkstantmetyje“. Apie sveikatos apsaugą rašo Kristina Kanišauskaitė-Šaltmerė — „ES milijonai negrąžino sergančiam lietuviui orumo“.

„Kryptims“ skirtame numeryje taip pat rasite interviu su Europos Komisijos komisaru Vyteniu Povilu Andriukaičiu, Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos vadovu dr.Jonu Miliumi, Lietuvos socialinių tyrimų centro Etninių tyrimų instituto mokslo darbuotoju dr.Karoliu Žibu.

Savaitės interviu – su Europos Parlamento pirmininko patarėju Arnoldu Pranckevičiumi — „A.Pranckevičius: „Nauja politinė takoskyra – tarp pro- ir antieuropinių jėgų“.

Be to, skaitykite Jūratės Kiliulienės rašinį apie žemės ūkį — „Ūkininkams prognozuoti ateitį sunkiau, nei spėti orus“ bei Rimos Janužytės rašinius — „Iš Lietuvos bėg(si)antys pabėgėliai“ ir  „Venesuelos prietema“.

Visą straipsnį ir savaitraščio “Veidas” numerį rasite ČIA

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujas-savaitrascio-%e2%80%9eveidas%e2%80%9c-numeris-9

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.