- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujas savaitraščio „Veidas“ numeris (video)

Autorius: veidas.lt | 2016 05 05 @ 10:56 | Aktualijos | No Comments

Naujausiame savaitraščio „Veidas“ numeryje rasite rašinį apie artėjantį „Eurovizijos“ konkursą. Apie tai kaip atrodo tipinis šių metų „Eurovizijos“ dalyvis skaitykite Dovaido Pabiržio parengtame tekste — „Eurovizija“: loterija be pralaimėjimo“.

Savaitės interviu – su totorių kilmės vilniečiu Adu Jakubausku: „Musulmonas – tai pirmiausia išsilavinęs, tolerantiškas žmogus“. Apie milijonus, išleidžiamus infrastruktūrai, nors dėl emigracijos ja naudotis nebelieka kam, rašo Arūnas Milašius tekste — „Kol nepripažinsime emigracijos masto, tol pinigus užkasinėsime į žemę“.

Be to, skaitykite Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį apie duoną — „Dailininkę J.Vytėnienę išgarsino senovinis duonos receptas“, Gabijos Sabaliauskaitės parengtą tekstą — „Savivaldybių stipendijos –  jaunimo gaudyklės ar pašalpa vietinėms aukštosioms mokykloms?“ ir Ingos Necelienės rašinį — „Turizmo svarstyklės: vieniems pabėgėlių šiukšlės, kitiems aukso amžius“.

Evaldas Labanauskas rašo  apie prieš mėnesį Kalnų Karabachą sukrėtusį keturių dienų karą — „Kalnų Karabachas: taikos viltys sugriautos per keturias dienas“. Taip pat skaitykite interviu su  naujojo medijos projekto „Dabartinis laikas“ („Nastojaščeje vremja“ arba „Current Time“), kuris vasarą žada įsilieti į rusakalbiams skirtų televizijų tinklelį, vykdomuoju redaktoriumi Kenanu Aliyevu — „Jų baiminasi net Kremliaus propagandos veidas D.Kiseliovas“.

Savaitraštis “Veidas” prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar naujausią numerį galite rasti ČIA

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujas-savaitrascio-%e2%80%9eveidas%e2%80%9c-numeris-8

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.