- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

Autorius: veidas.lt | 2015 10 08 @ 11:58 | Lietuva | No Comments

40-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje atsisveikiname su Lietuvos estrados legenda, maestro Stasiu Povilaičiu. Išskirtinio talento dainininkas, tekstų kūrėjas, viena ryškiausių scenos asmenybių paliko sunkiai užpildomą tuštumą. Jo dainos skambės, bet trūks žmogiškosios šilumos, nuoširdumo, atviro žvilgsnio – Maestro turėjo retą dovaną prabilti į kiekvieno širdį.

 

Naujausiame numeryje rasite ne vieną dėmesio vertą interviu, tarp jų žurnalisto Dovaido Pabiržio pokalbis su jubiliejų mininčiais Biplan grupės nariais „Biplanai: „Mes dar neparašėme geriausios savo dainos“ ir Ingos Necelienės interviu su dviratininku Ramūnu Navardausku „Ramūnas Navardauskas: „O atrodė, kad toliau Šilalės nenuvažiuosiu“.

 

Šį penktadienį savaitraštyje „Veidas“ taip pat skaitykite: rašinį apie mokslą kalėjimuose — „Mokslas – vertybė ir kalėjime“, Aušros Lėkos 2016 metų Lietuvos biudžeto projekto apžvalgą, reportažą iš Balbieriškio miestelio „Balbieriškio užmojis – duoti darbo sau ir savo artimui“ ir rašinį apie avininkystės bumą Lietuvoje „Avininkystės bumas pramonės nepažadino“.

Naujausias 40-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys spalio 9 d., penktadienį.

 

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujas-%e2%80%9eveido%e2%80%9c-numeris-prekyboje-jau-rytoj

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.