- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujas „Veido“ numeris prekyboje jau rytoj!

Autorius: veidas.lt | 2015 12 03 @ 12:32 | Lietuva | No Comments

48-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje apžvelgiami per Lietuvos nepriklausomybės 25-metį iškilę įtakingiausieji asmenys. Lietuvos ketvirčio amžiaus įtakingiausiųjų sprendimus diktavo ir jų pilkieji kardinolai, ir pinigingas verslas, ir biurokratai, ir advokatų kontoros, ir Kremlius, net nusikalstamos struktūros.

Įtakingiausiųjų politikos, verslo, kultūros, sporto, nusikalstamo pasaulio atstovų pristatymų ieškokite straipsniuose: „Lietuvos (už)valdymas: režisieriai, prodiuseriai, aktoriai“, „Dairantis į kultūros vėtrunges“, „10 įtakingiausių kriminalinio pasaulio atstovų“, „Žingsniu priekyje“.

Naujausiame numeryje rasite savaitės interviu su Stačiatikių kunigu Vitalijumi Mockum „Stačiatikių kunigas Vitalijus Mockus: „Vos gimę pradedame mirti“,  taip pat rašinį apie biokurą „Biokuro pramonė pasmerkta augti“, Gabijos Sabaliauskaitės tyrimą „Ties horizontu – aukšta mokytojų streiko banga“ ir Kristinos Kanišauskaitės-Šaltmerės rašinį apie mados grandą Juozą Statkevičių.

48-ame Savaitraščio „Veidas“ numeryje skaitykite reportažą iš Darbėnų miestelio –Darbėnai – žemaitiški, žydiški, japoniški“.

Naujausias 48-as savaitraščio „Veidas“ numeris pasirodys gruodžio 4 d., penktadienį.

http://www.veidas.lt/veidas-nr-48-2015-m

 

 

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujas-%e2%80%9eveido%e2%80%9c-numeris-prekyboje-jau-rytoj-9

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.