- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Naujas „Veido“ numeris!

Autorius: veidas.lt | 2016 03 17 @ 12:45 | Aktualijos | No Comments

Naujasis savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas Metų vadovo rinkimams. Žurnale rasite  Renatos Baltrušaitytės parengtą 2015 metų vadovo dr. Daliaus Misiūno profilį ir Arūno Milašiaus rašinį — „Direktorius – įmonės siela“.

Savaitės interviu su vienu garsiausių ir kartu prieštaringiausių Lietuvos verslininku, „Avia Solutions Group“ valdybos pirmininku, Gediminu Žiemeliu — „Gediminas Žiemelis: „Užsienio rezidentai Lietuvą galėtų paversti Šveicarija“.

Naujausiame numeryje rasite Dovaido Pabiržio tekstą — „Ar Lietuva gali tapti europietiškuoju Delaveru?“ bei Gabijos Sabaliauskaitės rašinį apie tai, kaip laimėti kovą dėl darbo vietos —„ Ką studijuoti, kad netektų konkuruoti su robotu“.

Be to, skaitykite specialiai „Veidui“ iš Strasbūro Aušros Lėkos parengtą tekstą „Lietuva irgi gali atsidurti pabėgėlių trasoje“.

JAV prezidento rinkimų aktualijas pristato Evaldas Labanauskas tekste — „JAV politologas Paulas Sracicius: milijonas klaustukų kvadratu“ . Apie filmų festivalio „Kino pavasaris“ naujienas skaitykite Renatos Baltrušaitytės apžvalgoje „Kino pavasaris“: už kuriuos filmus savo pinigus stato žiūrovai“.


Naujasis “Veido” numeris prekybos vietose pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-11-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.


 

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/naujas-%e2%80%9eveido%e2%80%9c-numeris-5

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.