- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvos ūkininkų produkcija – ir interneto parduotuvėse

Autorius: veidas.lt | 2011 04 27 @ 14:00 | Verslas | No Comments

Šviežio pieno, mėsos, Lietuvos ūkininkų užaugintų daržovių, šaldytų uogų, medaus šiandien galima užsisakyti jau keliose interneto parduotuvėse. Produktai į namus dažniausiai pristatomi kelias dienas per savaitę. Pasak UAB “Tikras maistas” direktorės Žanos Deveikienės, kasdien sulaukiama apie 200 užsakymų. “Daugiausia žmonės perka mėsos ir pieno produktų, o vienam pirkimui išleidžia vidutiniškai 90–100 Lt. Pirkėjai žino, kad atvešime tik šviežių, kokybiškų produktų.

Nurodome visų ūkininkų telefonų numerius, kad pirkėjai galėtų pasitikrinti, ar jie tikrai turi sertifikatus, kaip augina daržoves ir gyvulius”, – paaiškina dvejus metus veikiančios interneto parduotuvės tikrasmaistas.lt vadovė.

Pirmosios Lietuvoje internetinės ekologiškų produktų parduotuvės ekologiskiproduktai.lt savininkas Vytautas Vyskupaitis pastebi, kad prekyba pagyvėja žiemą, o dažniausiai žmonės perka daržovių. “Daugelis išleidžia apie 50 Lt, nes užsisakius už šią sumą nereikia mokėti už atvežimą”, – sako nuo 2006 m. ekologiškais produktais prekiaujantis vyras. Jis tvirtina, kad produktai užsakomi tik iš ekologinių ūkių, turinčių tą įrodančius sertifikatus.

Asociacijos “Tatulos programa”, organizuojančios ekologiškų gėrybių muges, direktorius Almonas Gutauskas teigia, kad ekologiškais produktais prekiauja vienetai, nes tokių ūkių Lietuvoje labai nedaug. “Iš tiesų norinčiųjų įsigyti ekologiškų produktų dabar daugiau, negu galinčių jų pasiūlyti. Tad nereikėtų pamiršti, kad ūkininkų produkcija ne visada išauginta be chemikalų”, – pataria A.Gutauskas ir priduria, kad interneto parduotuvių ateityje turėtų daugėti, nes žmonės jau vertina šviežią maistą ir naudojasi galimybe jo įsigyti neišeidami iš namų.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvos-ukininku-produkcija-%e2%80%93-ir-interneto-parduotuvese

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.