- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvoje pirmą kartą bus surengtas galingiausias pasaulyje „Monster X Tour“ šou

Autorius: veidas.lt | 2012 08 01 @ 10:00 | Sportas | No Comments


Galingiausiu renginiu pasaulyje tituluojamas „Monster X Tour“ šou iš Jungtinių Amerikos Valstijų šiemet pirmą kartą bus surengtas Lietuvoje. Įspūdingas milžiniškų automonstrų pasirodymas „Monster X Tour“ vyks spalio 23 d. didžiausioje šalyje „Žalgirio arenoje“ Kaune.

Šou, kuriame lenktyniaus daugiau nei 8 tonas sveriantys ir beveik 4 metų aukščio monstrai, pretenduoja tapti pačiu įspūdingiausiu šių metų reginiu visai šeimai.
Bilietus į spalio 23 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune vyksiantį vienintelį „Monster X Tour“ šou galima įsigyti visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Nuo rugsėjo 1 d. bilietai brangs. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.
„Didžiausiu pasaulyje tituluojamas „The Monster X Tour“ šou yra viena geriausių pramogų visai šeimai“, – sakė „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius. „Neabejojame, kad didžiųjų automonstrų lenktynės ir akrobatiniai triukai sužavės ne tik ekstremalaus sporto gerbėjus. Fizikos dėsnius neigiantys monstrų šuoliai, apsisukukimai ir kiti „freestyle“ triukai – visa tai garantuoja nepamirštamus įspūdžius iš galingiausio metų šou“.
Individualiai ir komandomis lenktyniaujantys sunkieji monstrai paprastai yra 3 m ir 66 cm aukščio ir pločio, automobių ilgis siekia 5–5,5 m. Kiekvienas automonstras išsiskiria originaliu dizainu, juose įrengta pati naujausia technologija pasižymi ypatingu saugumu. Visi monstrai naudoja specialiai jiems kuriamas „Firestone“ padangas, kurių aukštis siekia 1,67 m, mažiausias vienos tokios padangos svoris yra 9072 kg. Nepaisant milžiniškų svorių ir dydžių, monstrai yra labai greiti. 1500-2000 arklio jėgas turinčių galingų variklių dėka, didieji monstrai išvysto net 145 km/hg greitį. Abejingų nepalieka neįtikėtini monstrų akrobatiniai šuoliai – šie bolidai oru gali nuskrieti nuo 36 iki 43 m.
„Monster X Tour“ šou metu tarp sunkiasvorių automobilių verda arši ir negailestinga kova. Monstrai šokinėja per lengvuosius automobilius ir traiško juos galingais savo ratais. Neretai, atlikekant specialius triukus, pasitaiko, kad skriedami oru sunkiasvoriai automobiliai apsiverčia ant stogo, jiems nukrenta sunkieji ratai ar iš variklio pradeda virsti ugnis ir dūmai, tačiau visos avarijos baigiasi laimingai. Šie automobiliai yra maksimaliai apsaugoti nuo smūgių ir nelaimingų atsitikimų, o vairuotojai vilki ugniai atsparius drabužius. Šou organizatoriai ypatingą dėmesį skiria žiūrovų saugumui. Tam įrengiamos specialios tvoros, saugančios žiūrovus.
Galingiausią metų renginį „Monster X Tour“ šou organizuoja organizuoja didžiausia Vidurio ir Rytų Europoje koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos ieškokite internete: www.makroconcert.lt.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvoje-pirma-karta-bus-surengtas-galingiausias-pasaulyje-%e2%80%9emonster-x-tour%e2%80%9c-sou

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.