- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvoje jau parduodamas ploniausias išmanusis telefonas „Huawei Ascend P6“

Autorius: veidas.lt | 2013 07 22 @ 23:22 | IT naujienos | 2 Comments

HauwayVO_9886

Šiandien Lietuvos rinkai buvo pristatytas ploniausias – 6,18 mm storio – „Huawei“ išmanusis telefonas „Ascend P6“, jis nuo šiandien platinamas didžiausios šalies mobiliojo ryšio bendrovės „Tele2“ salonuose.

„Ascend P6“ skirtas šiuolaikiškam dizaino ir inovatyvių technologijų mėgėjui. Sukurdama elegantišką ir funkcionalų įrenginį, „Huawei“ iškėlė iššūkį kitiems išmaniųjų telefonų gamintojams. „Ascend P6“ yra itin plonas – tik 6,18 mm, ir sveria vos 120 g, jis telpa į mažiausią kišenę ar rankinę. Šis flagmanas taip pat išsiskiria itin aukštos kokybės vaizdo kamera“, – pasakoja „Huawei“ Baltijos šalių vadovas Justin Zhao.
“Išmaniųjų populiarumas auga – šiandien daugiau nei pusė mūsų klientų įsigyjamų telefonų yra išmanieji. Vartotojai reikalauja kokybiško aparato už gerą kainą, todėl neabejojame, kad „Ascend P6“ mūsų klientų tarpe susilauks populiarumo“, – teigia „Tele2“ Marketingo vadovas Tomas Burovas.
„Huawei“ flagmanas „Ascend P6“ pretenduoja tapti išmaniųjų telefonų lyderiu su 4,7 colio įstrižainės HD ekranu, priekyje įmontuota 5 mln. taškų kamera ir galine 8 MP kamera su F2.0 diafragma ir 4 cm makro vaizdu. Tai leidžia daryti itin aukštos raiškos kokybės nuotraukas. Taip pat naujajame telefone „Huawei“ įdiegė atnaujintą „Emotion UI“ vartotojo sąsają.
Naujajame išmaniajame telefone įdiegtas keturių branduolių 1,5 GHz taktinio dažnio procesorius, „Android 4.2.2“ operacinė sistema, „Ascend P6“ turi 2000 mAh talpos bateriją. Lietuvoje bus galima įsigyti juodos ir baltos, o metų pabaigoje – ir rožinės spalvos „Ascend P6“ su atitinkamų spalvų dėklais. „Ascend P6“ Lietuvoje kainuos 1299 litus.
Lietuvoje 8-erius metus veikianti „Huawei“ yra antroji didžiausia telekomunikacijų sprendimų tiekėja, praėjusiai metais uždirbusi 35 mlrd. dolerių pajamų. Visame pasaulyje kompanija kasmet kuria naujus tyrimų centrus, iš kurių 12 veikia Europoje. Kartu su partneriais Lietuvoje „Huawei“ pastaraisiais metais įsteigė ir kompiuterinių tinklų akademiją.
Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvoje-jau-parduodamas-ploniausias-pasaulyje-ismanusis-telefonas-%e2%80%9ehuawei-ascend-p6%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.