- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Latvijos prezidentas paragins rinkėjus ateiti balsuoti

Autorius: veidas.lt | 2010 10 01 @ 11:54 | Aktualijos,Užsienis | No Comments

Latvijos prezidentas Valdis Zatleris likus dienai iki šeštadienį, spalio 2 dieną, vyksiančių Seimo rinkimų, per visuomeninį radiją ir televiziją kreipsis į rinkėjus ir paragins juos pasinaudoti savo pilietine teise balsuoti.

Atsakydamas į grupės vienminčių EjamBalsot.lv raginimą skatinti visuomenę dalyvauti šalyje vykstančiuose politiniuose procesuose prezidentas nurodė, kad jis, kasdien duodamas interviu, sakydamas viešas kalbas arba susitikdamas su Latvijos gyventojais, nuolat ragina juos ateiti prie balsadėžių.

“Prezidentas jau daug kartų pabrėžė būtinybę, kad partijos išaiškintų savo poziciją įvairiais svarbiais visuomenei klausimais, taip pat žiniasklaidos reikšmę vertinant programas ir organizuojant diskusijas”, – pažymėjo prezidento spaudos tarnyba.

Savo ruožtu kreipdamasis į rinkėjus V.Zatleris ragina juos reikalauti iš politikų dalykiškų ir konkrečių atsakymų į svarbius klausimus ir panaudoti savo balsą protingai.

Šalies vadovas pažymi, kad “rinkimai ir 10-ojo Seimo sudėtis parodys, kiek mes turime atsakomybės ir kokia yra mūsų pilietinė branda”.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/latvijos-prezidentas-paragins-rinkejus-ateiti-balsuoti

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.