- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

L. Walesa paguldytas į ligoninę

Autorius: veidas.lt | 2011 06 09 @ 15:01 | Užsienis | No Comments

BFL

Buvęs Lenkijos demokratinės opozicijos kovos su komunistiniu režimu lyderis Lechas Walesa (Lechas Valensa) ketvirtadienį pranešė, jog buvo paguldytas į ligoninę dėl sutrikusios žarnyno veiklos ir karščiavimo.

“Blogai jaučiuosi nuo antradienio. Man pakilo karštis iki 39 laipsnių, sutriko virškinimas, krečia drebulys”, – Nobelio taikos laureatas sakė naujienų agentūrai AFP, pridūręs, kad trečiadienį nusprendė gultis į ligoninę.

“Man prijungta lašelinė. Gydytojams pavyko sumažinti temperatūrą, tačiau jie dar nenustatė diagnozės ir nori mane laikyti ligoninėje bent iki sekmadienio”, – aiškino 67 metų buvęs Lenkijos prezidentas.

“Tikiuosi vėl sėsti į balną kitą savaitę”, – sakė L. Walesa, pridūręs, jog dėl ligos jam teko atšaukti keliones į Italiją ir Rumuniją.

Buvęs Gdansko laivų statyklos elektrikas vadovavo 1980 metais per didelį streiką šioje įmonėje įkurtai pirmai nepriklausomai profsąjungai “Solidarumas”, kurią nenoromis pripažino tuometis Lenkijos komunistinis režimas.

1990 metais L. Walesa tapo pirmuoju po Antrojo pasaulinio karo demokratiškai išrinktu Lenkijos prezidentu ir vadovavo šaliai penkerius metus.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/l-walesa-paguldytas-i-ligonine

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.