- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Konferencijų – daugiau ir pigesnių

Autorius: veidas.lt | 2011 02 09 @ 10:00 | Verslas | No Comments

Šiais metais konferencijų ir jų dalyvių skaičius auga, tačiau jų organizavimo ir bilietų į jas kainos ir toliau krinta. Tokią tendenciją pastebi tiek verslo konferencijų organizatoriai, tiek ir patys jų dalyviai. Nors esama pavyzdžių, kai konferencijos dalyvio mokestis siekia iki kelių tūkstančių litų, vis dėlto tai veikiau išimtys nei taisyklė, ir tokių bilietų parduodama itin mažai.

Štai Vilniaus konferencijų centro vadovas Giedrius Čiupaila sako, kad dalyvio mokestis įvairiose profesionalams skirtose konferencijose dabar yra maždaug 30 proc. mažesnis nei iki krizės. Konferencijas organizuojančios kompanijos “Infoprojektai” vadovas Mindaugas Žiukas patikslina, kad 2008-aisiais dalyvio mokestis įvairiose konferencijose prasidėdavo nuo 600–800 Lt už dieną, o dabar – 300–400 Lt.

Kita vertus, specialistai teigia, kad konferencijų verslas iš lėto atsigauna. Naujienų agentūros BNS duomenimis, kai kuriose srityse konferencijų organizuojama jau panašiai kaip ir prieš sunkmetį.

“Jaučiame, kad įmonės atleidžia vadeles, vis dažniau savo darbuotojus išleidžia į įvairius mokymus ir seminarus. Tarkime, mes organizuojame konferencijas dviejų sričių specialistams – finansų vadovams ir rinkodaros specialistams, ir matome, kad dalyvių skaičius šiems profesionalams skirtuose renginiuose yra padidėjęs daugiau nei du kartus”, – apibendrina Vilniaus konferencijų centro vadovas G.Čiupaila.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/konferenciju-%e2%80%93-daugiau-ir-pigesniu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.