- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Juozas Imbrasas: “Baltą sniegą juodais pelenais gali pavadinti tik A. Kubilius”

Autorius: veidas.lt | 2011 01 07 @ 12:21 | Aktualijos | 1 Comment

“Visą Lietuvą užklojusį baltą sniegą vadinti juodais pelenais gali tik tokios lakios fantazijos žmogus kaip dabartinis Lietuvos premjeras. Laikyti laimėjimu aiškų ir nedviprasmišką Europos žmogaus teisių teismo sprendimą, kad Lietuva pažeidė Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvenciją ir privalės pakeisti teisės aktus, yra mažų mažiausiai absurdiška”, – sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko pavaduotojas, Europos Parlamento narys Juozas Imbrasas.

Politiko manymu, baimė atsakyti už savo veiksmus 2003-2004 metais, kai A. Kubilius aktyviai dalyvavo verčiant R. Paksą, būtent ir pagimdė dabartinio premjero frazę apie tai, kad Prezidentas pralaimėjo.

“Tuometinis Seimo narys A. Kubilius buvo vienas iš aktyviausių komisijos, rengusios dokumentus šalies vadovo nušalinimui, narių. Matyt, bijodamas tautos rūstybės ir atpildo, jis visus ir bando įtikinti, kad balta yra juoda”, – kalbėjo J. Imbrasas.

Politikas sako, kad premjeras kuo greičiau turėtų grįžti į Lietuvą ir įsitikinti, kokios spalvos sniegas iš tiesų yra. “Ir ne tik – turėtų kuo greičiau eiti jo kasti. Nesuprantu, kiek gi galima Sicilijoje, kuri žinoma kaip mafijos žemė, būti. Nebent mūsų Vyriausybės vadovas ten stažuojasi”, – ironizavo J. Imbrasas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/juozas-imbrasas-balta-sniega-juodais-pelenais-gali-pavadinti-tik-a-kubilius

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.