- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Juaneso ir Jurgio Didžiulio dovana – nemokamas kolumbietiškas vakarėlis

Autorius: veidas.lt | 2012 09 20 @ 17:05 | Muzika | No Comments


Lotynų Amerikos žvaigždė Juanesas ir jo koncertą Lietuvoje apšildysiantis Kolumbijos kultūros ambasadorius Jurgis Didžiulis kviečia iš arčiau susipažinti su Kolumbijos muzikine kultūra ir pirmą kartą Lietuvoje rengia išskirtinę, lietuviams neįprasto formato kolumbietišką fiestą „Colombian Block Party“.

Kolumbijos dvasia ir karščiu alsuojantis nemokamas vakarėlis vyks rugsėjo 20 d., ketvirtadienį, nuo 17 val. Visų Šventųjų (Lazdynų Pelėdos) skvere (šalia restorano „Sofa de Pancho“) Vilniuje.
Kolumbietiškais ritmais rūpinsis pats Jurgis Didžiulis, kuris ketvirtadienio vakarą stos prie DJ pulto.
„Surengsime tokią fiestą, kokios Lietuva dar nematė; tokią, kokios būna tik Kolumbijoje! Vakarėliui muziką paruošti man padėjo pats Juanesas, tad jo metu skambės patys geriausi ir populiariausi Lotynų Amerikos ritmai. Šis vakarėlis bus ne tik būdas supažindinti lietuvius su Kolumbijos muzikine kultūra, bet ir įžanga į lapkritį Vilniaus „Siemens“ arenoje pirmą kartą įvyksiantį akustinį Kolumbijos atlikėjo Juaneso koncertą“, – sako Jurgis Didžiulis.
Visgi, šis vakarėlis įdomus ir išskirtinis ne tiek muzika, kuri bus grojama jo metu, kiek jos sklidimo būdu. Vakarėliui ruošiama speciali garso aparatūra, o visas muzikinis repertuaras bus leidžiamas specialiu radijo dažniu tam, kad skverelį vakarėlio metu apjuosę išskirtinės išvaizdos retro stiliaus amerikietiški automobiliai taptų tarsi papildoma garso aparatūra, padėsiančia kurti ne tik specifinį, unikalų vakarėlio muzikos skambesį, bet ir nuotaiką.
Specialų radijo dažnį „pagauti“ galės ir bet kuris kitas šalia Visų Šventųjų skvero stovintis automobilis ir taip prisidėti prie bendros vakarėlio atmosferos kūrimo.
Ketvirtadienio vakarą nuo 17 iki 22 val. automobilius Visų Šventųjų skvere bus galima statyti nemokamai.
Į Visų Šventųjų skverą susirinkusių Lotynų Amerikos kultūros gerbėjų viso vakarėlio „Colombian Block Party“ metu lauks dovanos ir siurprizai: bus galima laimėti ne tik pasakiško skonio restorano „Sofa de Pancho“ specialiai paruoštus rinkinius, bet ir kvietimus į lapkričio 7 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksiantį mega žvaigždės Juaneso koncertą. Be to, čia pat, Visų Šventųjų skverelyje, bus įrengta mobili „Tiketos“ bilietų pardavimo kasa, kurioje bilietus į akustinį Juaneso koncertą bus galima įsigyti su 20 proc. nuolaida.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/juaneso-ir-jurgio-didziulio-dovana-%e2%80%93-nemokamas-kolumbietiskas-vakarelis

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.