- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Įsikuriantiems Panevėžio LEZ – visas paslaugų paketas

Autorius: veidas.lt | 2014 05 15 @ 16:00 | Verslas | 1 Comment


Užsienio investuotojų gausa ir skandinaviška verslo etika garsėjantis Panevėžys laukia verslininkų ne tik iš Šiaurės Europos šalių, bet ir iš Lietuvos. Naujasis Panevėžio laisvosios ekonominės zonos (LEZ) operatorius „Ogmios“ grupė nusprendusiems įsikurti LEZ pasiūlys visą paslaugų paketą.
Laisvosios ekonominės zonos teritorijoje yra aštuoni 0,3–12 hektarų ploto sklypai su visa infrastruktūra: asfaltuotu privažiavimu, vandentiekiu ir kanalizacija, elektros linija (7000 kW), vidaus keliais, apšvietimu bei dujotiekiu.
Naujasis Panevėžio LEZ operatorius „Ogmios“ grupė turi dviejų dešimtmečių patirtį statybų versle, yra plėtojusi ne vieną statybų projektą. „Ogmios“ grupė statė gamybos ir logistikos pastatus tokioms kompanijoms, kaip „Avon Cosmetics“, „DHL Lietuva“, „Humana People to People“ ir kitoms.
Įsikuriantiems Panevėžio LEZ bus galima rinktis ir pastato pagal poreikį (angl. “build-to-suit”) paslaugą. Skaičiuojama, kad laikotarpis nuo sklypo išrinkimo iki gamybai ar logistikai eksploatuoti tinkamo pastato turėtų būti apie 10–12 mėnesių.
Be to, įsikūrusiems Panevėžio LEZ taikomos mokesčių lengvatos: investuojantys daugiau nei 1 mln. eurų (apie 3,45 mln. lt) pirmuosius šešerius metus bus atleisti nuo pelno mokesčio, o kitus dešimt metų pelno mokestis bus 50 proc. mažesnis, taip pat nebus taikomas nekilnojamojo turto ir dividendų mokestis.
Daugiau informacijos apie Panevėžio laisvąją ekonominę zoną galima rasti interneto svetainėje ~www.pfez.lt~.
Projektas „Panevėžio pramonės parko rinkodara“ finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų (Sanglaudos fondas). Projekto tikslas – didinti Panevėžio pramonės parko žinomumą ir sudaryti galimybes pritraukti aukštos kokybės vietos ir užsienio investicijų.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/isikuriantiems-panevezio-lez-%e2%80%93-visas-paslaugu-paketas

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.