- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Iš Vilniaus į Turkiją – už 600 Lt

Autorius: veidas.lt | 2013 03 19 @ 08:53 | Kelionės | 1 Comment


Turkijos pigių skrydžių oro linijų bendrovės „Turkish Airlines“ atėjimas į Vilnių turėtų paskatinti Lietuvos kelionių organizatorius sumažinti poilsinių kelionių į lietuvių pamėgtus Turkijos kurortus kainas.
Vos paskelbus apie nuo birželio pradedamus skrydžius iš tarptautinio Vilniaus oro uosto į Stambulą, pasigirdo gandų, kad dėl to ims mažėti ir po krizės vėl išsipūtusios poilsinių kelionių į Turkijos kurortus kainos, nors kelionių organizatoriaus „Novaturo“ atstovai to kol kas nepatvirtina.
Turkija jau pradėjo reklaminę kampaniją, informuojančią apie galimybę pigiai pailsėti Turkijoje nuskridus su „Turkish Airlines“. Šios oro bendrovės tinklalapyje jau galima įsigyti skrydžių iš Vilniaus į Stambulą ir atgal birželio ir liepos mėnesiais už maždaug 620 Lt asmeniui (pirmyn ir atgal įskaitant mokesčius). Turkija tikisi taip pritraukti daugiau ne per agentūras, o savarankiškai keliaujančių lietuvių poilsiautojų.
Pigūs tiesioginiai skrydžiai atvers galimybes lietuviams patiems du tris kartus pigiau susiorganizuoti norimas atostogas Turkijoje, dėl to Lietuvos kelionių organizatoriai gali netekti dalies klientų.
„Novaturo“ generalinis direktorius Linas Aldonis tokios grėsmės tikina neįžvelgiantis: „Manau, mes labiau papildysime vieni kitus, nei kovosime dėl tos pačios rinkos. Mes toliau plėsime savo poilsinių kelionių rinką į jau pamėgtus Turkijos kurortus, o „Turkish Airlines“ ieškos savo klientų.“

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/is-vilniaus-i-turkija-%e2%80%93-uz-600-lt

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.