- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Įkvėpimo paslaptys – naujame žurnalo „MAGic“ numeryje

Autorius: veidas.lt | 2012 04 05 @ 19:00 | Media | No Comments


Šią savaitę pasirodo antrasis mados ir stiliaus žurnalo „MAGic“ numeris. Pagrindinė numerio tema – įkvėpimas – pristatoma skirtingais aspektais: įžvalgomis žurnale dalinasi psichologai, verslininkai bei menininkai, įkvėpimas savaip interpretuojamas mados fotosesijose, kurtose kartu su žymiais žmonėmis bei Lietuvos nacionaline filharmonija. Žurnalą „MAGic“ leidžia mados ir stiliaus centras „Europa“.

„Antrojo leidinio numerio tema ne veltui pasirinktas įkvėpimas, – sako mados ir stiliaus centro „Europa“ vadovė Gintarė Urnevičienė. – Juk ką bedarytume – kurtume, dirbtume, rengtumės naujai dienai – visur ieškome įkvėpimo, kuris padėtų sėkmingai siekti savo tikslų.“

Žurnale „MAGic“ savo įkvėpimo paslaptimis su skaitytojais dalinasi įvairių sričių atstovai: dizainerė Eglė Žiemytė, Nacionalinės filharmonijos direktorė Rūta Prūsevičienė, psichoterapeutas Olegas Lapinas, „Sportland“ direktorius Vladas Korsakovas, „Vapiano“ restoranų Baltijos šalyse ir Suomijoje vadovas Gertas Kerde ir kitų, mados bei stiliaus centre „Europa“ įsikūrusių, parduotuvių vadovai. Žurnale įkvėpimas matomas keliais aspektais: nagrinėjami ir gražūs, mus įkvepiantys daiktai, ir specifinis muzikos skambesys, ir kvapai bei jų poveikis, ir visų taip mėgstamo kavos gėrimo paslaptys. Spalvingose foto sesijose žymūs Lietuvos žmonės – Jurga Lago, Rolandas Vilkončius, Petras Geniušas, Liudas Mikalauskas, Daiva Bakutienė ir kiti – atskleidžia, kas jiems yra įkvepianti bei elegantiška apranga.

Žurnalo kūrėjų teigimu, nemokamai platinamas „MAGic“ orientuojasi į smalsų, kūrybingą, išsilavinusį skaitytoją, kuriam svarbus jo įvaizdis. Pirmasis žurnalo numeris pasirodė 2011 m. lapkritį.

Mados ir stiliaus centras „Europa“, valdomas vienos didžiausių nekilnojamojo turto investicijų valdytojų Šiaurės ir Baltijos šalių regione „BPT Asset Management A/S“, duris atvėrė 2004 m. Šiuo metu 21 tūkst. kv. m centre veikia daugiau nei 80 aprangos, avalynės, namų interjero ir stilingų aksesuarų parduotuvių. Taip pat – 9 kavinės ir restoranai.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/ikvepimo-paslaptys-%e2%80%93-naujame-zurnalo-%e2%80%9emagic%e2%80%9c-numeryje

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.