- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Ieškokite naujausio savaitraščio „Veidas“ numerio

Autorius: veidas.lt | 2016 01 28 @ 11:41 | Aktualijos | No Comments

4-asis šiais metais savaitraščio „Veidas“ numeris skirtas Metų merų rinkimams. Kas ir kodėl tapo geriausiu 2016-ųjų meru, sužinosite perskaitę žurnalisčių Aušros Lėkos ir Gabijos Sabaliauskaitės rašinį „Savivaldybių žvaigždės ir supernovos“.

Savaitės interviu su „Aro“ vadu Viktoru Grabausku apie „Aro“ plėtrą ir specifiką, sudėtingiausias užduotis ir pasikeitusią saugumo padėtį Lietuvoje — „V.Grabauskas: „Holivudo“ filmai mane nervina“.

Naujame „Veido“ numeryje tai pat ieškokite Arūno Brazausko rašinio „Astravo atominė jėgainė – naujas Černobylis prie Šilko kelio“. Lietuvos keliamos tarptautinės bangos dėl Baltarusijoje statomos atominės elektrinės turėtų pasiekti ir Kiniją, kuri kredituoja baltarusiškus projektus. Lietuvos politikams kaimynų jėgainė yra nesaugi elektrinė prie Neries, o patiems baltarusiams – „elektros šventovė“ prie kelio iš Azijos į Europą.

Naujausiame numeryje rasite rašinius apie Lietuvos psichiatrijos ligonines „Sovietų psichiatrijos antspaudas – Lietuvos ligoninėse“ bei futbolą „Pasaulio futbolo dugnas yra Lietuvoje“.

Užsienio aktualijas pristato Rimos Janužytės tekstai: Robas de Wijkas: „Laiminga Europos pabaiga būtų stebuklas“ ir „Polonio pėdsakai V.Putino užantyje“.

Prekybos vietose naujas “Veido” numeris pasirodys penktadienį, bet jau dabar galite įsigyti žurnalo elektroninę versiją internete http://www.veidas.lt/veidas-nr-04-2016-m arba užsisakykite “iPad” planšetiniame kompiuteryje.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/ieskokite-naujausio-savaitrascio-%e2%80%9eveidas%e2%80%9c-numerio-3

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.