- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

HTC pristatė naują savo flagmaną – „HTC One M9“

Autorius: veidas.lt | 2015 04 16 @ 15:04 | IT naujienos | No Comments

Telekomunikacijų renginyje „Mobile World Congress“, vykstančiame Barselonoje, bendrovė HTC pristatė naują „HTC One“ serijos išmanųjį telefoną M9. Naujasis bendrovės flagmanas pasižymi elegantišku dizainu ir išskirtinėmis techninėmis galimybėmis.

 

„HTC savo reputaciją rinkoje kūrė mesdama iššūkį nusistovėjusioms normoms. „HTC One M9“ dar kartą tai įrodo. Elegantiškas, stilingas, išskirtinėmis funkcijomis pasižymintis išmanusis telefonas yra daugiau, nei tiesiog telefonas. Tai – neatsiejamas pagalbininkas kiekvieną dieną“, – sakė bendrovės HTC vadovė Cher Wang.

 

Jau trečius metus iš eilės HTC rinką nustebina išskirtine kokybe ir tobulumo siekiu. Naujasis M9 – ne išimtis. Išmanusis telefonas pasižymi išskirtiniu vientisu metalo korpusu, yra itin patvarus ir patogus laikyti.

 

Naujasis telefonas pasižymės „HTC Sense 7“ programinės įrangos paketu, kurį vartotojai galės nustatyti pagal savo pageidavimus. „HTC Sense 7“ prisitaikys prie vartotojų gyvenimo būdo, įpročių, ar situacijos. Pavyzdžiui, į telefono pagrindinį ekraną įkels aplikacijas pagal vartotojo buvimo vietą. „HTC BlinkFeed“ taip pat pateiks labiau personalizuotą informaciją, priklausančia nuo vartotojo buvimo vietos, pomėgių, sekamų naujienų ir t.t.

 

„HTC One M9“ pasižymės išskirtine kamera. Pagrindinė kamera bus 20 MP ir leis fiksuoti ypatingai ryškius ir detalius vaizdus. Speciali safyro stiklo linzė apsaugos ją nuo įbrėžimų. M9 turės ir priekinę kamerą su „UltraPixel“ technologija. Jos dėka kamera fiksuos 300 proc. daugiau šviesos, nei kitos kameros. Todėl asmenukės ar kitos nuotraukos bus gerokai ryškesnės ir natūralesnės.

 

„HTC EYE“ technologija leis kūrybiškai pažvelgti į nuotraukas, pridėti joms norimą foną ar efektų. Tuo tarpu „HTC Zoe“ leis nuotraukas automatiškai redaguoti, kurti video filmukus, pridedant norimą garso takelį, bei patogiai dalintis jais su draugais.

 

„HTC One Gallery“ funkcija suteiks galimybę patogiai naršyti tarp daugybės telefone esančių vaizdų, taip pat pasiekti informaciją, saugomą „debesyje“, socialinėje medijoje ar kitose platformose. Vartotojai galės ieškoti nuotraukų ar video pagal daugybę parametrų, tarp kurių – data, lokacija, įvykis, albumo pavadinimas ar kt.

 

Kaip ir pirmtakai, „HTC One M9“ pasižymės išskirtine garso kokybe, kurią užtikrins „HTC BoomSound“ technologija. Telefone sumontuoti du priekiniai garsiakalbiai bei 5.1 kanalo „Dolby Surround sound“ sistema. „BoomSound“ ir „Dolby Audio“ sinergija leis mėgautis filmais, kaip kino teatre be papildomų ausinių ar išorinių kolonėlių. Muzikos gerbėjai galės klausytis mėgstamų dainų kokybiškesniu, nei CD kokybės garsu, o žaidimų gerbėjai mėgautis jų garso takeliais.

 

„HTC Connect“ sistema leis sujungti telefoną su TV ar kitais garsiakalbiais, taip pat naudoti išmanųjį telefoną, kaip nuotolinį TV valdiklį su specialia „Peel Smart Remote“ aplikacija.

 

„HTC One M9“ bus galima naudoti su inovatyviu „Dot View“ įdėklu, kuris ne tik stilingai atrodys bei apsaugos telefoną nuo įbrėžimų, tačiau ir leis matyti laikrodį, žinutes, el. laiškus ar kt. neatidarius dėklo.

 

„HTC One M9“ į Lietuvą atkeliauti turėtų balandžio mėn. Jo kaina sieks apie 750 eur. Vartotojai galės pasirinkti iš trijų spalvų – tamsiai pilkos, auksinės bei sidabrinės ir auksinės spalvų derinio.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/htc-pristate-nauja-savo-flagmana-%e2%80%93-%e2%80%9ehtc-one-m9%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.