- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Gyventojai šio Seimo darbą vertina dvejetu

Autorius: veidas.lt | 2010 11 29 @ 10:06 | Aktualijos | 1 Comment

Lietuvoje nėra nė vieno žmogaus, kuris dabartinio Seimo darbo kokybę vertintų puikiai ar labai gerai. Gerai ir vidutiniškai Seimo narių veiklą vertina mažiau nei procentas apklaustų gyventojų. O štai vienetu, dvejetu arba trejetu pagal dešimtbalę sistemą, tai yra nepatenkinamai, šios kadencijos Seimo darbo kokybę vertina net 88,4 proc. respondentų. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų bendrovės “Prime consulting” atliktos naujausios sociologinės apklausos.
Pasak “Prime consulting” direktoriaus Sauliaus Olencevičiaus, kai kurie respondentai, atsakydami į klausimą, ironizavo, kad vertinti galima tik tuos, kurie dirba, o seimūnų vertinti negalima niekaip, nes jie nedirba arba prisidirba.
Įdomu tai, kad Vyriausybės veiklą apklaustieji vertina truputį geriau nei Seimo, tačiau iš principo taip pat neigiamai, tai yra vidutiniškai šiek tiek daugiau nei trejetu pagal dešimtbalę sistemą.

Kaip vertinate šios kadencijos Seimo darbo kokybę pagal dešimtbalę sistemą, kai vienetas reiškia blogiausią pažymį, o dešimt – geriausią? (proc.)

Dvejetu    56,2
Trejetu    19,6
Vienetu    12,6
Ketvertu    4,4
Penketu    3,8
Šešetu    1,6
Nežinau    1
Septynetu    0,6
Aštuonetu    0,2
Devynetu    0
Dešimtuku    0

Kaip vertinate dabartinės Vyriausybės darbo kokybę pagal dešimtbalę sistemą, kai vienetas reiškia blogiausią pažymį, o dešimt – geriausią? (proc.)

Trejetu    35,2
Ketvertu    23,2
Penketu    14,8
Dvejetu    10,4
Šešetu    7,4
Vienetu    4,8
Septynetu2,8
Nežinau    1
Aštuonetu    0,4
Devynetu    0
Dešimtuku    0

Šaltinis: “Veido” užsakymu tyrimų ir konsultacijų bendrovės “Prime consulting” 2010 m. lapkričio 15–17 d. atlikta Lietuvos didžiųjų miestų 500 gyventojų apklausa. Cituojant apklausą, nuoroda į “Veidą” būtina.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/gyventojai-sio-seimo-darba-vertina-dvejetu-vyriausybes-%e2%80%93-trejetu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.