- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Grandioziniame „Combo“ sezono atidaryme Lino Adomaičio duoklė Kauno gerbėjams

Autorius: veidas.lt | 2013 01 29 @ 13:00 | Muzika | No Comments


Į koncertinį turą Centrinėje Amerikoje išvykstantis žinomas Lietuvos atlikėjas Linas Adomaitis penktadienio vakarą džiugino į sausakimšą Kauno klubą „Combo“ susirinkusius savo gerbėjus. Audringu gyvo garso koncertu „Pasaulis gražus“ L. Adomaitis ne tik, kaip pats sako, atidavė duoklę Kauno gerbėjams, bet ir pradėjo gyvos muzikos klubo naująjį sezoną.
„Kai vakar pro klubo persirengimo kambario langus pamačiau mašinų koloną nuo „Combo“ iki „Gargaro“, supratau, kad nusimato neblogas „judesiukas“. Tai taip ir buuuvoooo!!! Ačiū, draugai, kad visi kartu užsukom reikalų“, – po koncerto, šeštadienio rytą, savo gerbėjams socialiniame tinkle rašė Linas Adomaitis.
Iš viso į klubą „Combo“ penktadienio vakarą susirinko daugiau nei 750 žmonių. Netikėta vakaro staigmena tapo iš Londono grįžusio Lietuvos atlikėjo Vaido Baumilos pasirodymas. Ne mažiau audringų ovacijų sulaukė ir per muzikos apdovanojimus M.A.M.A. 2012 pristatyta, o penktadienio vakarą naujai nuskambėjusi L. Adomaičio ir reperio Aleknos daina „Ką tu stumi?“. L. Adomaičiui scenoje taip pat talkino ištikimiausi bičiuliai: dainininkė Monika Linkytė, būgnininkas Ąžuolas Paulauskas, gitaristas Andrius Murencevas – Paco ir daugelis kitų.
„Aš esu nepaprastai dėkingas žmonėms, kurie ne tik gausiai užpildė klubo „Combo“ erdves, bet ir kartu su mumis dainavo visų dainų žodžius. Senai jaučiausi taip gerai. Pažadu savo muzikos gerbėjams, kad kitą kartą iš „Combo“ klubo liks kabrioletas, nes stogą „nunešim“ tikrai, galite tuo neabejoti“, – žadėjo vienas populiariausių Lietuvos atlikėjų.
L. Adomaičio gyvo garso koncerte penktadienį skambėjo žinomiausi atlikėjo muzikos perlai, sukaupti per 15 metų jo karjerą scenoje. Žiūrovams liūdėti neleido ir linksmi žaidimai, kuriuos vedė aktorius Andrius Žiurauskas, ir vieno geriausių Lietuvos iliuzionistų Nikolo Kin šou.
„Džiugu, jog naująjį sezoną pradėjome labai trankiai ir didžiuliame būryje žmonių. Kaip sakoma, gera pradžia – jau pusė darbo, tad klubo lankytojams pažadame, jog šį sezoną juos vėl stebinsime tik geriausiu garsu, audringiausiais koncertais ir pateiksime ne vieną iš kojų išversiančią staigmeną“, – sako klubo „Combo“ vadybininkas Justas Jankauskas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/grandioziniame-%e2%80%9ecombo%e2%80%9c-sezono-atidaryme-lino-adomaicio-duokle-kauno-gerbejams

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.