- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

“Gaumina” sukūrė produktą internetui

Autorius: veidas.lt | 2011 01 14 @ 13:30 | Aktualijos | No Comments

Interneto sprendimų bendrovė “Gaumina” sukūrė programinę įrangą “Sabesi”, kuri atpažins, kokios tematikos turinį daugiausia renkasi puslapio lankytojas, kokį informacijos formatą labiausiai mėgsta – tekstą ar vaizdą.

Pagal tai kiekvienam internautui bus pateikiama tik jam skirta informacija – jei naujienų portalo lankytojas daugiausia skaito politines ir sporto naujienas, atitinkamai ši informacija portale bus išdėstyta matomiausiose pozicijose, o kitos temos bus antrajame plane. Mėgstančiam vaizdo naujienas, visa informacija pirmiausia bus pateikiama kaip videonaujienos. o tekstų skaitytojui – kaip tekstai, penktadienį rašo dienraštis “Verslo žinios”.

“Programa išanalizuoja tinklalapio lankytojo elgesio istoriją ir informaciją pateikia kiekvienam asmeniškai pagal jo prioritetus”, – sako “Gaumina” vadovas Darius Bagdžiūnas.

Pasak jo, paprastai informacija tinklalapiuose pateikiama visiems pagal vieną kurpalį, tačiau vidutiniškai 20 proc. lankytojų neranda ar nesupranta informacijos, todėl gali pereiti pas konkurentus.

“Sabesi” gali būti įdiegta bendrovių komerciniuose tinklalapiuose, naujienų portaluose, elektroninės komercijos svetainėse.

Programinę įrangą “Gaumina” kūrė daugiau nei trejus metus, kartu su Europos Sąjungos lėšomis investuota daugiau nei 0,5 mln. litų, o grąžos tikimasi per 4-5 metus. Šiuo metu sistema jau diegiama vienoje Lietuvos įmonėje, deramasi su daugiau klientų.

Interneto puslapių programinė įranga “Sabesi” yra vienas iš projektų, kurie bus pristatomi Lietuvos delegacijos kitą savaitę Londone dešimties premjerų susitikime “UK Nordic Baltic Summit”.

“Gaumina” veikla vykdo Lietuvoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/gaumina-sukure-internautu-pomegius-atpazistancia-iranga-sabesi

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.