- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Druskininkuose duris atvėrė Gintaro kambarys

Autorius: veidas.lt | 2014 03 18 @ 17:00 | Sveikata | No Comments


Didžiausias Lietuvos sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ nuo šiol teiks ir pilną SPA paslaugų spektrą. Pagrindinė kovo viduryje komplekse duris atvėrusių naujųjų „SPA namų“ naujovė – procedūros ir terapija, paremtos gydomosiomis gintaro savybėmis.

Joms skirtas ir specialus kambarys, kuriame interjeras bei apšvietimas, procedūroms skirta įranga sukurta panaudojant gintarą. Iš viso grožio procedūroms skirtam Gintaro kambariui įrengti ir dekoruoti – luboms, pano, šviestuvams, masažo įrangai – panaudota apie 80 kilogramų Baltijos jūros gintaro. Šiuo projektu „Grand SPA Lietuva“ prisijungė ir prie Lietuvos turizmo departamento Gintaro kelio projekto, skirto populiarinti gintarą visame pasaulyje.

„Visi puikiai žinome, kad pradėti rūpintis sveikata reikia dar esant sveikiems. Tad puoselėdami ilgametes sveikatinimo tradicijas, ne tik maksimaliai išplėtėme SPA paslaugų spektrą, bet ir sukūrėme specialią jų liniją, susijusią su Lietuvos auksu – gintaru, kuris, kaip seniai žinoma, turi ypatingų gydomųjų savybių“, – sakė bendrovės „Grand SPA Lietuva“ rinkodaros direktorė Irma Rudelytė-Kasputienė.

Išskirtinai gintaro procedūroms teikti įrengtas kambarys, kuriame joms pasitelkiamas žinomo juvelyro ir gintaro meistro Šarūno Davainio sukurtas naujo dizaino gintaro mineraloterapinis infraraudonųjų spindulių masažo stalas, pasaulinės intelektinės nuosavybės organizacijos (WIPO) Tarptautinės paieškos biuro pripažintas analogų pasaulyje neturinčiu išradimu. Be to, „SPA namai“ – vieninteliai Druskininkuose šiame kambaryje siūlo išbandyti infraraudonųjų spindulių gintaro pirtį bei gintarinės pėdų refleksoterapijos procedūras.

„Kurdamas naująjį masažo stalą norėjau atverti kelius ir lietuviškai SPA sveikatingumo koncepcijai. Džiaugiuosi, kad šią naujovę, kuria domėjosi ir užsienio šalių sveikatinimo paslaugų teikėjai, pavyko pirmiausia realizuoti Lietuvoje“, – teigė Š. Davainis. Jis prieš keletą metų sukurtą išradimą pritaikė ne tik masažo stalui, bet ir infraraudonųjų spindulių saunai.
Masažai naujajame Gintaro kambaryje atliekami ant specialaus pašildomo masažinio gintaro stalo. Sveikatinimo ir grožio procedūros atliekamos naudojant kosmetiką su gintaro dulkėmis bei pasitelkiant infraraudonųjų spindulių pirtį, masažinę kojų reflekso vonelę, pagamintą su gintaro instaliacijomis. Procedūrose naudojami kremai, aliejai, pudros su gintaro dulkėmis. Naujieji „SPA namai“ siūlo išbandyti ir naujovę – spindulinę-energetinę terapiją. Jos paslaptis glūdi gintaro ir mineralų sąveikoje su infraraudonaisiais spinduliais. Toks veikimo principas neturi analogų šios rūšies paslaugų sferoje visame pasaulyje.

Gintaro procedūros – itin efektyvios, kadangi ši medžiaga stiprina imuninę sistemą, skatina ląstelių atsikūrimą ir mažina stresą. Išsiskyrusi gintaro rūgštis per odos poras patenka į giliuosius odos sluoksnius, pagreitina energijos apykaitą ląstelėse, šalina toksinus, skatina naujų ir sveikų audinių augimą, padeda atkurti odos elastingumą, stangrumą ir natūralų atspalvį. Be to, kadangi gintaras yra natūrali medžiaga, šios procedūros tinka vaikams ir nėščiosioms.

Naujieji „SPA namai“ yra viso „Grand SPA Lietuva“ komplekso dalis, kur klientams, be specialių gintaro procedūrų ir terapijos, siūlomos veido priežiūros ir kūno puoselėjimo procedūros, SPA ritualai, grožio paslaugos. Joms atlikti naudojama aukštos kokybės, profesionali kosmetika. Iki šiol buvo teikiamos tik pavienės SPA procedūros, dabar joms skirtas visas 546 kvadratinių metrų ploto ketvirtas aukštas gydykloje.

2009 metais įsikūrusiame komplekse „Grand SPA Lietuva“ daugiausia lankytojų sulaukia sveikatinimo paslaugos, taip pat populiarios trumpalaikės SPA procedūros ir savaitgalio poilsis. Daugiau kaip pusė komplekso lankytojų atvyksta iš Lietuvos, kiti – iš užsienio šalių. Komplekse tęsiamos senosios Druskininkų kurorto sveikatinimo ir gydymo tradicijos, siekiant padėti svečiams atkurti fizinę organizmo būklę ir sustiprinti dvasines jėgas. „Grand SPA Lietuva“ komplekse teikiamos apgyvendinimo, sveikatinimo, poilsio ir SPA, gydymo paslaugos, vandens pramogos, maitinimas, konferencijų bei renginių organizavimas, laisvalaikio pramogos.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/druskininkuose-duris-atvere-gintaro-kambarys

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.