- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Dėl „snoriukų“ varžosi Lietuvos ir užsienio bendrovės

Autorius: veidas.lt | 2012 04 11 @ 13:00 | Verslas | No Comments


Bankrutavusio banko „Snoras“ mažmeninės bankininkystės tinklu, vadinamaisiais „snoriukais“, taip pat „Snoro lizingu“ ir „Finasta“ iki šiol domėjosi daugiau kaip dvidešimt investuotojų. „Snoro“ bankroto administratoriaus Neilo Cooperio komanda, išnagrinėjusi jų pasiūlymus, toliau derasi su mažiau nei puse potencialių investuotojų.
Banko „Snoras“ atstovas Tomas Vaišvila sako, kad pasiūlymų dėl šių verslų buvo gauta ne tik iš Lietuvos, bet ir užsienio: Baltijos šalių, Skandinavijos valstybių ir Jungtinės Karalystės.
Bendrovės „Mokipay Europe“ vykdomasis direktorius Mindaugas Rutkauskas patvirtino, kad pasiūlymą įsigyti „Snoro“ mažmeninės bankininkystės tinklą yra pateikusi mobiliųjų atsiskaitymų bendrovė „Mokipay“. Ji Lietuvoje kuria mokėjimų sistemą, leidžiančią už prekes bei paslaugas atsiskaityti mobiliuoju telefonu.
Bendrovę „Lietuvos spauda“ taip pat domina bankrutavusio banko kioskeliai. „Mes svarstytume galimybę investuoti ir „Snoro“ kioskų vietose matome „Lietuvos spaudos“ bei „R-kiosk“ prekybos vietas. Dar šių metų sausio pabaigoje, vėliau – kovo mėnesį kreipėmės į „Snoro“ bankroto administratorių, prašydami suteikti informacijos apie parduodamus objektus, pasiūlymų pateikimo sąlygas ir terminus. Deja, iki šiol į mūsų paklausimus nėra reaguojama – nesame gavę jokios informacijos“, – atskleidžia „Lietuvos spaudos“ generalinis direktorius Dainius Dauparas.
Dar viena bendrovė, pretenduojanti į „snoriukus“, – Lietuvos paštas. Jo atstovė Aurelija Jonušaitė patvirtino, kad Lietuvos paštas pateikė paraišką dėl „Snoro“ kioskelių.
„Snoro“ bankroto administratorius N.Cooperis tvirtina, kad galutiniai investuotojų pasiūlymai bus įvertinti per dvi savaites, tad turtas galėtų būti parduotas jau balandžio mėnesį.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/del-%e2%80%9esnoriuku%e2%80%9c-varzosi-lietuvos-ir-uzsienio-bendroves

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.