- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Dėl „Kino pavasario“ einama atostogų

Autorius: veidas.lt | 2012 03 25 @ 09:00 | Kinas | No Comments


Festivalis „Kino pavasaris“ nepraranda savo populiarumo. Festivalio direktorė Vida Ramaškienė informavo, kad šiemet filmų ir seansų daugiau, o bilietai į filmus perkami dvigubai aktyviau negu pernai. „Gero kino poreikis didžiulis“, – neabejoja V.Ramaškienė.
Kino teatro „Forum Cinemas Vingis“ kasininkė Olga „Veidui“ pasakojo, kad vidutiniškai vienas klientas perka apie 10–20 bilietų, bet pasitaiko ir tokių, kurie perka po 40–60 bilietų. Beje, kasmet atsiranda kinomanų, kurie per „Kino pavasarį“ pasiima atostogas, kad galėtų jas leisti žiūrėdami filmus.
„Prieš keletą metų mūsų festivalio šūkis buvo „Suplanuok atostogas“. „Kino pavasariui“ skirtos atostogos tampa tradicija, ir tai mus smagiai nuteikia. Žinau žmonių, kurie, kad ir ne itin didelius atlyginimus gaudami, per festivalį perka ir po porą šimtų bilietų – pasidalija su šeimos nariais, draugais“, – pasakoja V.Ramaškienė.
Žmonės aktyviai įsigyja bilietus į festivalio organizatorių sudarytus rekomenduojamų filmų sąrašus, taip pat į žinomus, didžiuosiuose festivaliuose sublizgėjusius pripažintų režisierių darbus. Beveik nelikę bilietų ir į lietuviškus trumpametražius filmus.
V.Ramaškienė atkreipia dėmesį į itin gerus filmus, į kuriuos žiūrovai be reikalo žvelgia atsargiai: tai „Oskarui“ nominuotas filmas „Tamsoje“, „Nekaltybė“, „Prieblandos portretas“, „Katinas dingo“, „Kitokia tyla“, „Gabalėlis cukraus“, taip pat šeimai skirtą animacinį korėjiečių filmą „Vištukė“, kuris ne ką prastesnis nei Holivudo animacija.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/del-%e2%80%9ekino-pavasario%e2%80%9c-einama-atostogu

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.