- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Degalinių paieškos sistema padės rasti kelią iki pigiausios degalinės

Autorius: veidas.lt | 2011 08 17 @ 15:00 | Verslas | No Comments

BFL
Transporto priemonių aptarnavimo keliuose bendrovė “DKV Euro Service” pristato atnaujintą degalinių paieškos sistemą, kuri nuo šiol sujungta su maršrutų sudarymo programa.

Tai naudingas įrankis Lietuvos vežėjams Europos keliuose, padedantis rasti automobilių servisus ir degalines, kuriuose galima atsiskaityti DKV kuro kortele, ir sužinoti, kurioje degalinėje dyzelinas yra pigiausias.

Kompanijos interneto svetainėje publikuojamas žemėlapis, kuriame yra nurodytos visos DKV kuro kortelėmis aptarnaujam tinklui priklausančios degalinės ir automobilių servisai. Objekto paieška vykdoma paspaudus nuorodą ant žemėlapio arba įvedus jo adresą ar numerį. Sistema operatyviai randa visas pasirinktoje teritorijoje esančias degalines ir pateikia tokią informaciją, kaip dyzelino kaina, degalinėje teikiamos paslaugos, darbo laikas. Ieškodami automobilių servisų vežėjai sužino jų adresą bei darbo laiką. Paieškos rezultatus galima atsispausdinti bei išsiųsti elektroniniu paštu.

Anot “DKV Euro Service Baltikum” vadovo Artūro Michejenko, didžiausias sistemos pasikeitimas tas, kad registruoti klientai, naudojantys degalinių paieškos sistemą, nuo šiol turi galimybę naudotis ir maršrutų krovininiams automobiliams sudarymo programa. Pastaroji išskiria degalines, kuriose dyzelino kaina kompanijos duomenimis yra žemiausia.

“Planuojant maršrutą atsižvelgiama į tokius kriterijus kaip tunelių aukštis ir tiltų plotis. Visos degalinės, esančios numatytame maršrute, yra nurodomos žemėlapyje ir pažymimos trys, kuriose dyzelinas yra pigiausias. Be to, vežėjai, planuojantys vykti mokamais Vokietijos bei Austrijos keliais, ir žinantys, kokį atstumą planuoja įveikti, gali sužinoti kelių mokesčio dydį”, – kalba “DKV Euro Service Baltikum” vadovas.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/degaliniu-paieskos-sistema-pades-rasti-kelia-iki-pigiausios-degalines

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.