- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Dažniausiai cituojamas įmonės atstovas – G.Nausėda iš SEB banko

Autorius: veidas.lt | 2010 12 01 @ 13:00 | Lietuva | No Comments

01 Grd 2010 10:58 |Category:  Lietuvos verslas

Šiemet šalies žiniasklaidoje dažniausiai buvo cituojamas SEB banko prezidento patarėjas Gitanas Nausėda.

Tai paaiškėjo rinkos tyrimų bendrovei “SIC Gallup Media”/TNS atlikus tyrimą.

Bankų analitikų pasisakymai sudarė 18,5 proc. bendro nuomonės lyderių iš tirtų verslo sektorių citatų skaičiaus. Į dažniausiai cituojamų įmonių atstovų penketuką pateko G.Nausėda, Rimantas Rudzkis ir Jekaterina Rojaka iš “DnB Nord” banko, Petras Masiulis iš “Tele2″ ir Arvydas Jacikevičius iš SEB banko, pranešė “SIC Gallup Media”/TNS.

“Šįkart koncentravomės į tris verslo sektorius – bankininkystės, draudimo ir telekomunikacijų. Kaip rodo mūsų patirtis, būtent šios srities įmonės mūsų šalyje daugiausia investuoja į komunikacijos valdymą”, – sakė “SIC Gallup Media”/TNS direktorius Gytis Juodpusis.

Vertinant atskiras kompanijas, daugiau nei 40 proc. žiniasklaidoje minėtų nuomonės lyderių iš tirtų sektorių citatų priklausė didžiųjų bankų – SEB bankui, “Swedbank” ir “DnB Nord” – atstovams.

Vienam bankui Lietuvos žiniasklaidos erdvėje vidutiniškai atstovauja 30 asmenų, telekomunikacijų bendrovei – 17, draudimo įmonei – 10 asmenų. Pagal šį rodiklį į pirmąjį penketuką patenka “Swedbank”, SEB bankas, “DnB Nord”, bendrovė “Lietuvos draudimas” ir Ūkio bankas.

Iš visų tyrime vertintų kompanijų beveik trečdalio nuomonės lyderiai yra bendrovių vadovai – dažniausiai cituojami vadovai buvo P.Masiulis, Raimondas Baranauskas (“Snoras”), Antanas Danys (“Swedbank”), Asta Ungulaitienė (“Aviva Lietuva”) ir Antanas Zabulis (“Omnitel”).

Tyrimo metu buvo analizuojama 34 bendrovių, veikiančių bankininkystės, draudimo ir telekomunikacijų sektoriuose, atstovų komunikacija 2010 metų sausio-spalio mėnesiais.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/dazniausiai-cituojamas-imones-atstovas-g-nauseda-is-seb-banko

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.