- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Bilietai naujametinį vakarą – brangesni

Autorius: veidas.lt | 2010 12 16 @ 10:00 | Teatras | No Comments

Jei paskutinį metų vakarą nutarėte praleisti žiūrėdami spektaklį, turėsite susitaikyti su tuo, kad už bilietus paklosite kone dvigubai didesnę sumą nei įprastai. Tarkim, Kauno valstybinio dramos teatro premjerą “Tegyvuoja Bušonas” gruodžio 30-ąją galima žiūrėti už 60 Lt, o naujametinį vakarą už bilietą mokėsite 100 Lt. Tiesa, iškart po spektaklio, kaip ir daugelyje teatrų tą vakarą, pulti į rūbinę nereikės: būsite pavaišinti putojančio vyno taure ir galėsite dalyvauti improvizuotame šventiniame vakarėlyje.

Tačiau didelės Naujųjų sutiktuvių įvairovės teatrai pasiūlyti jau nebegali. Štai Nacionaliniame operos ir baleto teatre į šventinio vakaro programą telikę pigiausi stovimi bilietai, kainuojantys 60 Lt. Į Kauno muzikinio teatro salėje rodomą naujametinį koncertą telikusios pavienės vietos, kainuojančios 150–170 Lt. Į Klaipėdos muzikinio teatro “Traviatą” pateksite už 75–120 Lt. Vilniaus mažajame teatre į tą vakarą rodomą “Mistrą” dar liko brangiausių, 102 Lt kainuojančių bilietų. Jaunimo teatras beturi vos keletą 80 ir 100 Lt kainuojančių bilietų į spektaklį “Vargšai. Aristokratai”.

Margesnę kainų paletę sostinėje tegali pasiūlyti Nacionalinis dramos teatras, šventinį vakarą rodantis miuziklą “Žmogus iš La Mančos” (nuo 30 iki 130 Lt) bei Rusų dramos teatras, siūlantis naujametinį reviu rusakalbiams (nuo 25 iki 80 Lt).

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/bilietai-naujametini-vakara-%e2%80%93-dvigubai-brangesni

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.