- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Baseinų pardavėjams – darbymetis

Autorius: veidas.lt | 2012 07 22 @ 10:00 | Visuomenė | No Comments


Baseinų pardavėjai pastebi, kad lietuviai baseinus ėmė įsirenginėti ne tik prie savo namų, bet ir prie sodybų, o klientų amžius vis jaunėja.
„Lietuviai mėgsta baseinus. Darbo turime net šiais laikais“, – tvirtina visų tipų baseinais prekiaujančios įmonės „Lauko-baseinai.lt“ direktorius Gintaras Steffensen. Per sezoną ši įmonė įrengia apie 250 baseinų.
„Klientų eilės net iki spalio mėnesio“, – paklausa nesiskundžia ir kitos baseinais prekiaujančios įmonės „Hydropool LT“ Rytis Juocas direktorius. Kaip pastebi šių įmonių vadovai, dažniausiai baseinus įsirenginėja aukštesnes pajamas gaunantys žmonės, gyvenantys individualiuose namuose. Dauguma baseinų statomi lauke, o populiariausi – 3-4 metrų pločio ir 5-8 metrų ilgio.
“Dabar vis populiariau baseinus įrenginėti ne tik prie namų, bet ir sodyboje, nes ne visos stovi ant ežero kranto. Kaimo turizmo bendrovės taip pat dažniau perka baseinus, nes nori klientams pasiūlyti daugiau paslaugų“, – naujas tendencijas įžvelgia G.Steffensen, dirbantis šiame versle nuo 1998 metų.
Per dešimtmetį pasikeitė ir klientų požiūris. Anot G.Steffensen, daugiau klientų siekia kokybės ir sutinka investuoti šiek tiek daugiau pinigų, o įsirengę baseiną gražiai susitvarko aplinką – statosi medines terasas, įsirengia sodo zonas.
R.Juocas pritaria, kad pigiausiems baseinams užsakymų sumažėjo. Be to, dabar beveik nebepasitaiko anksčiau dažna situacija, kad namui statyti paskolas pasiėmę gyventojai pirmiausia įsirengia baseiną, o vėliau nebelieka pinigų vidaus įrengimui.
Dar vienas pokytis – jaunėjantis klientų amžiaus. Jei anksčiau baseinus užsisakydavo daugiausia keturiasdešimtmečiai-penkiasdešimtmečiai, tai dabar didžiausias klientų ratas nuo 30 iki 45 metų.
Baseinai kainuoja nuo keliolikos tūkstančių litų, o kokybiškas baseinas su visais įrengimo darbais gali atsieiti ir per 100 tūkst. Lt.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/baseinu-pardavejams-%e2%80%93-darbymetis

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.