- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ rezultatai pateisino lūkesčius

Autorius: veidas.lt | 2012 12 03 @ 13:00 | Verslas | 1 Comment


„Lietuva Statoil“, šiemet padidinusi automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ skaičių iki 13, tvirtina, kad plėtra ir investicijos į šį segmentą pasiteisino. Bendrovė svarsto galimybę toliau plėsti automatines degalines.

„Šiemet pertvarkėme 12 ir pastatėme vieną naują automatinę degalinę ir visų jų rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. „Statoil 1-2-3“ automatinių degalinių populiarumas maždaug 130 proc. viršija mūsų prognozes“, – sakė Skirmantas Mačiukas, „Lietuva Statoil“ degalinių tinklo departamento direktorius.

Geri „Statoil 1-2-3“ rezultatai parodė, kad galima ir tolimesnė plėtra. „Automatines degalines ketiname įrengti ir kituose miestuose, kuriose vairuotojams pirmiausia reikia greitai įsipilti degalų. Puikus pavyzdys – prieš keletą savaičių atidaryta „Statoil 1-2-3“ degalinė Riešėje. Ji iškart tapo itin populiari ir beveik du kart pranoko mūsų lūkesčius, nes pro čia daug vairuotojų skuba į darbą ar grįžta iš jo“, – sakė S. Mačiukas.

„Lietuva Statoil“ vienintelė Lietuvoje valdo ir automatines, ir visapusio aptarnavimo degalines ir siūlo vairuotojams galimybę pasirinkti. Skubantys ir norintys tik įsipilti degalų kviečiami užsukti į automatines degalines „Statoil 1-2-3“, o norintys užkasti, pailsėti, įsigyti automobilinių prekių ar kitų paslaugų, kviečiami į „Statoil“ visapusio aptarnavimo degalines.

Vairuotojų patogumui, tiek automatinėse degalinėse „Statoil 1-2-3“, tiek ir „Statoil“ visapusio aptarnavimo degalinėse galima naudotis tomis pačiomis atsiskaitymo bei nuolaidų ir lojalumo kortelėmis, taip pat verslo klientams išduodamomis „Statoil“ ar „Statoil Routex“ debetinėmis ir kreditinėmis atsiskaitymo kortelėmis. Nuolaidų kortelės suteikia vairuotojams tokio pat dydžio nuolaidas ir visapusio, ir automatinėse degalinėse.

Be Riešės, Lietuvoje yra dar 12 automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Tauragėje. Iš viso „Lietuva Statoil“ šalyje valdo 76 degalines.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/automatiniu-degaliniu-%e2%80%9estatoil-1-2-3%e2%80%9c-rezultatai-pateisino-lukescius

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.