2012 Gruodžio 03

Automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ rezultatai pateisino lūkesčius

veidas.lt


„Lietuva Statoil“, šiemet padidinusi automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ skaičių iki 13, tvirtina, kad plėtra ir investicijos į šį segmentą pasiteisino. Bendrovė svarsto galimybę toliau plėsti automatines degalines.

„Šiemet pertvarkėme 12 ir pastatėme vieną naują automatinę degalinę ir visų jų rezultatai pranoko mūsų lūkesčius. „Statoil 1-2-3“ automatinių degalinių populiarumas maždaug 130 proc. viršija mūsų prognozes“, – sakė Skirmantas Mačiukas, „Lietuva Statoil“ degalinių tinklo departamento direktorius.

Geri „Statoil 1-2-3“ rezultatai parodė, kad galima ir tolimesnė plėtra. „Automatines degalines ketiname įrengti ir kituose miestuose, kuriose vairuotojams pirmiausia reikia greitai įsipilti degalų. Puikus pavyzdys – prieš keletą savaičių atidaryta „Statoil 1-2-3“ degalinė Riešėje. Ji iškart tapo itin populiari ir beveik du kart pranoko mūsų lūkesčius, nes pro čia daug vairuotojų skuba į darbą ar grįžta iš jo“, – sakė S. Mačiukas.

„Lietuva Statoil“ vienintelė Lietuvoje valdo ir automatines, ir visapusio aptarnavimo degalines ir siūlo vairuotojams galimybę pasirinkti. Skubantys ir norintys tik įsipilti degalų kviečiami užsukti į automatines degalines „Statoil 1-2-3“, o norintys užkasti, pailsėti, įsigyti automobilinių prekių ar kitų paslaugų, kviečiami į „Statoil“ visapusio aptarnavimo degalines.

Vairuotojų patogumui, tiek automatinėse degalinėse „Statoil 1-2-3“, tiek ir „Statoil“ visapusio aptarnavimo degalinėse galima naudotis tomis pačiomis atsiskaitymo bei nuolaidų ir lojalumo kortelėmis, taip pat verslo klientams išduodamomis „Statoil“ ar „Statoil Routex“ debetinėmis ir kreditinėmis atsiskaitymo kortelėmis. Nuolaidų kortelės suteikia vairuotojams tokio pat dydžio nuolaidas ir visapusio, ir automatinėse degalinėse.

Be Riešės, Lietuvoje yra dar 12 automatinių degalinių „Statoil 1-2-3“ – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje ir Tauragėje. Iš viso „Lietuva Statoil“ šalyje valdo 76 degalines.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. evel evel rašo:

    matčiau kaip moteriškei prarijo 20 lt,nes jos vyras kažkieno patarimu pakabino pitoletą į vietą,neprisipylus benzino.moteriškė buvo susipainiojus valdyme-nežinojo kad ekranas jutiklinis,ir reikia per jį perbraukti pirštu.o gal ir parašyta nebuvo instrukcijoje.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...