- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Andrius Kulikauskas kviečia į koncertus

Autorius: veidas.lt | 2013 04 14 @ 09:14 | Muzika | No Comments

Visai neseniai, gruodžio mėnesį, išleidęs naująjį cd/dvd albumą “Visas aš (beveik)”, maestro Andrius Kulikauskas rengia pristatymo koncertus po visą Lietuvą, kuriuose pasirodo kartu su Gitaristu Gintaru Šulinsku bei jaunąja atlikėja – Juste Kazakevičiūte.

 

Balandžio 15-ąją, kultūros dieną, Anykščių kultūros centre, balandžio 16 d. Taujėnų dvare (Ukmergės raj.), Balandžio 17 d. Šiaulių „Saulės“ koncertų salėje bei balandžio 18 dieną – gimtojoje Plungėje skambės geriausios ir tikriausios dainos paties A.Kulikausko lūpomis, kurias jau ne vienerius metus dainuoja visa Lietuva. Daugelį dainų iš albumo, kurį sudaro 27 video klipai bei 22 dainos, maestro žada padainuoti albumo pristatymo koncerte. Talentingasis kompozitorius yra puikiai pažįstamas publikai, kurios ir atvyksta pradžiuginti.

 

O jeigu pasitaikys tokių, kurie šio didžiai gerbiamo bardo nežino, tegu sužino, jog Andrius Kulikauskas yra kompozitorius, atlikėjas, puikus muzikinių improvozacijų meistras, didelius lobynus sukuriantis bei paliekantis dainuojamosios poezijos mylėtojams. Ilgą laiką bendru kūrybiniu keliu ėjęs su maestro „apkasų draugų“ Vytautu Kernagiu, jau daugiau nei dešimtmetį koncertuoja vienas arba įvairiomis sudėtimis – duete su Sauliumi Bareikiu, kartu su Gintaru Šulinsku, yra grupės „Adios“ narys bei muzikinio projekto „Kuli family“ generolas. Gausybė Andriaus Kulikausko dainų sudainuota kitų atlikėjų lūpomis ir visa tai sudėta į naująjį albumą.

 

Tad ir koncerte, skirtame apsilankiusiems klausytojams ir visiems kitiems, neabejingiems šiam bardui, ne vienas žiūrovas bus nustebintas išgirstomis dainomis, kurias atliks pats Andrius Kulikauskas. Naujoje programoje derės skambios dainos, nebanalūs tekstai, puikūs improvizuoti gitaros akordai ir, be abejo, pati geriausia nuotaika, kuri gali aplankyti mylinčius ir tikinčius meile. Visus panašiai mąstančius Viešoji įstaiga „Bardai LT“ kviečia susitikti koncertuose, kurių pradžia 18.00 valandą. O gegužės ketvirtąją, didysis gyvo garso koncertas Keistuolių teatre – „Andrius Kulikauskas ir kompanija“, kuriame gros patys geriausi Lietuvos muzikantai, svečiuose Saulius Bareikis ir Neda Malūnavičiūtė. Juk „.. būna viena stebuklinga diena…“

 

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/andrius-kulikauskas-kviecia-i-koncertus

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.