- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Amsterdame – lietuviški IPTV sprendimai

Autorius: veidas.lt | 2013 09 13 @ 15:34 | IT naujienos | No Comments


Rugsėjo 12–17 dienomis Nyderlandų sostinėje Amsterdame vyksta 44-oji kasmetė tarptautinė paroda konferencija „IBC 2013“, skirta aktualiausiems TV transliavimo, skaitmeninių technologijų ir multimedijos klausimams. IBC – tai vienas iš didžiausių renginių ne tik pagal užimamą plotą, bet ir pagal dalyvių bei lankytojų skaičių. Parodoje kasmet dalyvauja per 1 300 eksponentų iš 130 pasaulio šalių.
Užsukusieji į tarptautinės organizacijos „Open IPTV Forum“ (OIPF) stendą turės galimybę susipažinti su Lietuvos IT kompanijos „Penki kontinentai“ sprendimu „IPTV.iQ“. Bendrovė „Penki kontinentai“ – OIPF narė, drauge su tokiomis pasaulinėmis lyderėmis kaip „Cisco“, „Motorola“, „Panasonic“, „Samsung“, „Sony“, „Gemalto“ ir kt. aktyviai prisidedanti kuriant bendrus IP televizijos standartus.
Lietuvos kompanijos pristatomas „IPTV.iQ“ – tai programinis sprendimas, suteikiantis galimybę naudotis interaktyviosios IP televizijos galimybėmis ir tinkantis įvairiems sektoriams: švietimo, maitinimo, medicinos, turizmo ir kt. Naudojantis ketvirtos kartos grafine vartotojo sąsaja, klientams galima pasiūlyti daugybę naudingų funkcijų: kanalų sąrašą ir galimybę skirstyti juos pagal tipą ar temą, elektroninį programų gidą (EPG), kanalų rakinimo galimybę, el. paštą, „Facebook“, „YouTube“, „Google Maps“, „Flickr“, radiją TV ekrane, skrydžių tvarkaraščius, valiutų kursus ir t. t. Konkurse „Lietuvos metų gaminys 2012“ grafinės „IPTV.iQ“ vartotojo sąsajos kūrėjai apdovanoti aukso medaliu.
Apie „Penkis kontinentus“
Įmonių grupė „Penki kontinentai“ – 1992 metais įkurta informacinių technologijų kompanija, teikianti inovatyvias IT paslaugas Lietuvoje ir kitose Rytų Europos valstybėse. Tai stabiliai veikianti bendrovė, sukaupusi daugiau nei 15 metų patirtį ir palaikanti partnerystę su tokiomis pasaulinėmis kompanijomis kaip „Unisys“, HP, „Microsoft“, „Cisco“ ir kt.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/amsterdame-%e2%80%93-lietuviski-iptv-sprendimai

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.