- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Algirdo Butkevičiaus interviu „Žinių radijui“

Autorius: veidas.lt | 2012 12 27 @ 10:14 | Politika | 9 Comments

butkevicius1111

Premjeras Algirdas Butkevičius interviu „Žinių radijo“ laidoje „Pozicija“ kalba apie itin aukštus savo kaip premjero reitingus, koalicijos partnerių santykius po trijų Darbo partijos narių imuniteto panaikinimo, šiandieninį savo vizitą į VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją, galimybes įsigyti sraigtasparnius iš Aplinkos ministerijos administruojamų ES lėšų, socialdemokratų rinkiminį pažadą įvesti progresinius mokesčius, praėjusius bei ateinančius metus.

 

Paklaustas, kaip vertina itin aukštus savo kaip premjero reitingus, Algirdas Butkevičius pabrėžia, kad toks išankstinis žmonių pasitikėjimas labai įpareigoja nenuvilti visuomenės ir tikisi, kad aukštus reitingus pavyks išlaikyti ir vėliau, kuomet jau bus matomi Vyriausybės darbo rezultatai.

 

Kalbėdamas apie šiandieninį savo vizitą į VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkciją premjeras teigia, kad svarbiausias jo tikslas – išsiaiškinti, kaip yra vykdomas suskystintųjų gamtinių dujų terminalo (SGD) projektas. „Noriu pamatyti priemonių planą, kaip ruošiamasi įgyvendinti vieną svarbiausių strateginių Lietuvos projektų – pastatyti SGD terminalą iki 2014-ųjų metų pabaigos“, – sako Vyriausybės vadovas.

 

Paklaustas apie rinkimų metu socialdemokratų deklaruotą siekį įvesti progresinius mokesčius Ministras Pirmininkas sako, kad bus sudaryta ekspertų darbo grupė, kurios pagrindinė užduotis – rasti būdus sumažinti mokestinę naštą darbo pajamoms, nesumažinant biudžeto pajamų. „Stengsimės, kad tiems žmonėms, kurie gauna mažesnes darbo pajamas, mokestinė našta būtų mažesnė“, – teigia premjeras.

 

Kalbėdamas apie svarbiausius kitais metai laukiančius darbus Vyriausybės vadovas akcentuoja energetinius projektus, inovacijų pritraukimą ir daugiabučių renovaciją.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/algirdo-butkeviciaus-interviu-%e2%80%9eziniu-radijui%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.