- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

A. Šedžiaus išpuolis prieš STT – tikrai neatsitiktinis

Autorius: veidas.lt | 2010 07 27 @ 14:00 | Lietuva | No Comments

Paaiškėjus, kad Seimo nario, socialdemokrato Andriaus Šedžiaus tėvui Alvydui Šedžiui Specialiųjų tyrimų tarnyba paskelbė įtarimus ėmus stambų kyšį, naujoje šviesoje atsiskleidžia A. Šedžiaus šių metų birželio 10 dieną paskelbta iniciatyva STT panaikinti. Komentuoja TS-LKD frakcijos seniūnas Jurgis Razma:

„Iškart po keisto socialdemokrato Seimo nario siūlymo kreipiausi į Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką Algimantą Salamakiną ir Seimo laikinosios tyrimo komisijos galimai neteisėtam politinių ir interesų grupuočių poveikiui teisėsaugos institucijoms ir jų atliekamiems tyrimams bei galimam sąmoningam trukdymui pareigūnams tirti nusikalstamas veikas ištirti pirmininką Julių Sabatauską, prašydamas įvertinti Andriaus Šedžiaus viešus siūlymus naikinti Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Iš paaiškėjusių naujų faktų, rodančių, kad į STT akiratį patekusiam Andriaus Šedžiaus tėvui pareikšti įtarimai, darau aiškią išvadą: spėjimai dėl parlamentaro darytos įtakos teisėsaugai yra vis labiau paremti faktais. A. Šedžiaus išpuolis prieš STT – tikrai neatsitiktinis.”

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/a-sedziaus-ispuolis-pries-stt-%e2%80%93-tikrai-neatsitiktinis

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.