- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

A. Kaušpėdas: „Niekada neprarasti gyvybės“

Autorius: veidas.lt | 2011 05 05 @ 22:30 | Muzika | No Comments

BFL

Jau rytoj Kauną išjudins roko koncertas, o šeštadienį vyksiančią Gatvės muzikos dieną Kaune vainikuos Lietuvos grupių ir muzikantų koncertas. Koncertai sukvies kauniečius ir miesto svečius į Rotušės aikštę, kuri skambant gerai ir kokybiškai muzikai atgims jaunatviška energija.

Gegužės 6 dieną, penktadienį, 19 valandą Kauno senamiestį muzikos garsais atgaivins violončelininkų iš Latvijos grupė „Melo M“, vėliau juos pakeis  grupė „Thundertale“. Į sceną žengs ir legendinė grupė „Antis“. Šeštadienį, gegužės 7 dieną, toje pačioje vietoje ir tuo pat metu visus susirinkusiuosius savo jaunatviškumu užkrės Artūro Noviko grupė „Jazz Island“, džiazo orkestras „Kauno bigbendas“, hip hopo grupė „G&G sindikatas“ bei Marijonas Mikutavičius su grupe, atliksiantis savo geriausias dainas.

Penktadienį koncerto Kauno Rotušės aikštėje pradžią paskelbs grupės „Antis“ lyderis Algirdas Kaušpėdas. Atlikėjas akcentuodamas atgimimą teigia: „Grupė „Antis“ jau atrodytų 3 ar 4 kartus buvo mirusi, bet atgimė. Mūsų valstybė tiek kartų buvo palaidota, bet ji – gyva“. Anot jo, svarbiausia gyvenime yra niekada neprarasti gyvybės.

Kartu su A. Kaušpėdu penktadienio koncertą pristatys ir Vytautas Meištas, „Volfas Engelman“ generalinis direktorius. „Tarpukario metais Kaune virė aktyvus kultūrinis ir visuomeninis gyvenimas. Jame dalyvavo tuometiniai bravoro savininkai, todėl tęsdami šią tradiciją ir susigrąžinę istorinį  bravoro pavadinimą, siekiame toliau aktyviai įsitraukti į Kauno visuomeninį gyvenimą ir dovanojame miestui šiuos du nemokamus koncertus,“ – teigia V. Meištas.

„Volfas Engelman“ išjudina miestą“ – tokiu šūkiu viena seniausių Lietuvos alaus daryklų kviečia visus miesto gyventojus ir svečius į jaunatviškai atgimstantį Kauno senamiestį.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/a-kauspedas-%e2%80%9eniekada-neprarasti-gyvybes%e2%80%9c

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.